• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Shank

    Shank to klasyczny beat'em up 2D oprawiony w śliczną, komiksową grafikę. Efektowne combosy, epickie walki z bossami i litry tryskającej krwi. EA'owy krok w stronę casualu.
    Fabuła nie należy do zbytnio rozbudowanych, mianowicie, naszemu tytułowemu Shankowi zbiry dają łomot, dymają kobietę i całe życie puszczają w gruzach. Po ułożeniu sobie wszystkiego w jedną spójną całość, jego jedynym celem jest zemsta. W grze wyróżniamy 3 ataki: lekki, ciężki oraz dystansowy. Z biegiem gry odblokowywać będziemy różne dodatkowe typy broni, dzięki którym możemy dostosowywać nasze wyposażanie do własnego stylu gry. Jeśli chodzi o nasze mięso armatnie, to jest ono mało zróżnicowane. Przeciwnicy niby posiadają różne rodzaje broni, czy odmienną barwę koszulki, ale cały czas jest to walka z klonami. Starcia z bossami są mega satysfakcjonujące i widowiskowe, a co najważniejsze bardzo krwawe. Do oponenta możemy oczywiście podejść cały czas bijąc go podstawowymi atakami, ale nie o to tu chodzi i często nie popłaca, dlatego do większości, należy podejść z jakimś. Po każdej walce, nasze oczy uraczą cut-scenki, które wprowadzają nas do kolejnego rozdziału i tak do końca gry. Na większą uwagę zasługuję wspomniana przeze mnie grafika. Twórcy wykorzystali komiksową grafiką, która w obecnych czasach staję się dosyć popularna. Świetny i dopasowane głosy postaci jak i klimatyczna muzyka towarzysząca wszystko ładnie zamyka. Gra nie należy do najdłuższych, bowiem na swoim liczniku Steam mam przegrane raptem 4 godziny. Kampanie mam już ukończoną, nawet pokusiłem się o zagranie w lokalny co-op. Niestety nie miałem przyjemności go ukończyć z braku osoby towarzyszącej graniu. Shank zaliczany jest, jako gra niezależna. Zdecydowanie jest to jedna z tych pozycji tego typu gier, które warte są bliższego poznania. Ocena: 8/10

    2 sierpnia 2017 13:05 324
    0

    Fajnie opisane oraz po przeczytaniu uważam że jest to fajna gra. Polecam

    24 stycznia 2021 20:00 324
    0

    Szczerze sama konstrukcja tekstu sprawia, że od razu nie chce mi się go czytać. Jednolita kolumna tekstu, brak screenów taka przeciętna "recenzja" moim zdaniem, no ale fajnie gdzieś zacząć i mieć zajawkę :)

    24 stycznia 2021 23:49 324
    0

    super recenzja

    25 stycznia 2021 06:00 324
    0

    super recenzja

    26 stycznia 2021 11:42 324
    0

    super! misty pochwal g o xddd

    27 stycznia 2021 07:51 324
    0

    jest super polecam

    1 lutego 2021 09:51 324
    0

    super (anime oczywiście) ale ten artykół też🍏

    1 lutego 2021 13:09 324
    0

    super artukuł

    1 lutego 2021 13:11 324
    0

    super bardzo fajny

    1 lutego 2021 13:22 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się