• Sign in Sign up

  Collect

  Rewards

  Community

  How it works

  Interested in getting rewards for free?
  $5 for every new user with code: EARNWEB5
  Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
  Register Download
  Earnweb QR

  malxmel Flag pl

  3 years ago

  Stingy Wizard

  malxmel badge
  malxmel avatar
  City
  RESOVIA
  Age
  25

  Chests

  No items in inventory

  Boosts

  No items in inventory

  Rewards

  Last user activity

  malxmel badge
  malxmel avatar
  4 years ago

  Witam wszystkich i zapraszam do lektury! W tym artykule postaram się przedstawić (rzecz jasna, subiektywnie) najładniejsze moim zdaniem skiny do CS:GO, które możemy kupić za niewielkie pieniądze. Podawane ceny są cenami z rynku steam, staram się je zaokrąglać. Miłego czytania, może sami na coś się skusicie! 

  *Podkreślenie przy cenach oznacza moim zdaniem najkorzystniejszą opcję. Niektóre bowiem skiny niewiele różnią się mimo innych jakości, a różnice w cenach mogą być dosyć duże. 


  Pierwszym skinem, który jest tani, a naprawdę jest wart uwagi jest skin P250 | Supernova

  360fx360f

  Osobiście uważam, że jest to jedna z najładniejszym skórek do P250, które są aktualnie dostępne na rynku. Warto nadmienić, że w tym skinie występują patterny, warto więc przy zakupie sprawdzać jak wyglądają w grze, gdyż każdy jest unikalny. Koszt tego skina prezentuje się następująco: 

  - Factory New (3,95PLN)

  - Minimal Wear (2,39PLN)

  - Field-Tested (1,97PLN)

  - Well-Worn (4,03PLN)

  - Battle-scarred (niedostępny na rynku)

  Po pięknej "petce" przechodzimy dalej. Kolejną skórką wartą uwagi jest z pewnością Glock-18 | Weasel. Skórka jest naprawdę bardzo tania, a zmienia w całej broni bardzo wiele. Jeśli nie chcemy wydawać większych sum na Water Elemental'a czy Wasteland Rebel'a, Weasel jest świetną alternatywą.

  360fx360f

  Za tego skina, zapłacimy kolejno: 

  - Factory New (11PLN)

  - Minimal Wear (4,41PLN)

  - Field-Tested (2,09PLN)

  - Well-Worn (1,90PLN)

  - Battle-scarred (1,78PLN)

  Jako trzecią, przedstawię Wam broń zdecydowanie najtańszą w tym zestawieniu. Mowa tutaj o Five-SeveN | Flame Test. Skórka prezentuje się naprawdę wyśmienicie, a jej cena jest kosmicznie niska. Warto wyposażyć swój ekwipunek w ten właśnie skin! 

  360fx360f

  Ceny za ten skin oscylują w granicach: 

  - Factory New (0,80PLN)

  - Minimal Wear (0,43PLN)

  - Field-Tested (0,31PLN)

  - Well-Worn (0,40PLN)

  - Battle-scarred (0,34PLN)

  Przejdźmy teraz do czwartej skórki w tym zestawieniu. Tym razem pod lupę weźmiemy skina o nazwie MP7 | Cirrus. Tego pięknego skina również możemy dostać za grosze. Sam go testowałem i muszę przyznać, że w grze prezentuje się on cudownie. Polecam każdemu fanowi PM'ów. Jeśli nie chcecie wydawać większych sum, ta skórka pasuje idealnie. 

  360fx360f

  Za tą skórkę, na rynku steam zapłacimy: 

  - Factory New (2,26PLN)

  - Minimal Wear (0,89PLN)

  - Field-Tested (0,50PLN)

  - Well-Worn (0,92PLN)

  - Battle-scarred (0,47PLN)

  Ostatnim już skinem, który dzisiaj zaprezentuję będzie P90 | Grim. Kolejna skórka dla fanów PM'ów. Bez wątpienia jest to skórka ciekawa, bardzo specyficzna. Osobiście uważam, że powinna kosztować znacznie, znacznie więcej - jednak jeśli kosztuje tylko tyle, to nic, tylko brać.

  360fx360f

  Za tego skina zapłacimy:

  - Factory New (4,50PLN)

  - Minimal Wear (1,67PLN)

  - Field-Tested (0,83PLN)

  - Well-Worn (1,53PLN)

  - Battle-scarred (0,82PLN)

  W tym zestawieniu to wszystko. Dajcie znać czy podoba Wam się to zestawienie i czy chcecie zobaczyć więcej artykułów tego typu. Myślę, że znam się na skinach i jestem w stanie przekazać Wam wiele ciekawych, tanich opcji. 

  malxmel badge
  malxmel avatar
  4 years ago

  "Więcej niż gra" - taki tytuł nosi nowy film dokumentalny, który stworzony został przez polskie społeczeństwo League of Legends w połączeniu z Riot Games. Film ten opisuje całą historię gry w oparciu o polskich zawodników, streamerów czy casterów i analityków. Ta półtora godzinna przygoda ma przypomnieć nam fundamenty gry, najpiękniejsze chwile polskiego e-sportu w League of Legends, a także ma pokazać nam jej dynamiczny rozwój na przestrzeni lat w naszym kraju.


  Pierwsze wrażenia

  Jestem świeżo po  obejrzeniu seansu i mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że ludzie odpowiedzialni za jego produkcję zrobili to dobrze. Film nie nudzi, doskonale opisuje zjawisko dynamicznego rozwoju nie tylko League of Legends, ale także całego e-sportu w Polsce. W bardzo przyzwoity sposób ukazywane nam są najpiękniejsze momenty Ligi Legend z naszego podwórka, a wszystko przerywane jest idealnie stonowanym głosem nie tylko zawodników, ale także osób powiązanych z League of Legends w naszym kraju. Osobiście, ciarki towarzyszyły mi przez większość seansu, jako że znam całą tą historię i towarzyszę jej od pierwszego sezonu. 

  Na co się przygotować, o czym mówi film

  Film dokumentalny prezentuje nam oblicze polskiej sceny League of Legends. Szczegółowa opisywana jest każda polska historia związana z tym właśnie tytułem. Zaczynając od historii Shushei'a i jego Gragasa, dzięki któremu polska społeczność poznała League of Legends. 

  mHYHJD4m6wpOUZ6wGLyKQiOpDiD7W9.jpg

  Zahaczamy również o historię drużyny KMT, w której skład wchodził Overpow, Jankos, Xaxus, Celaver, Vander oraz jeden z pierwszych trenerów w historii całego League of Legends - Veggie. Bardzo szczegółowo i dosadnie opisywana jest każda historia, w sposób zachęcający do dalszego oglądania. Podczas filmu na pewno nie będziemy narzekać na nudę, gdyż między każdymi okresami w Lidze Legend poruszamy się płynnie ale w taki sposób, który nie gubi oglądającego. Oprócz historii KMT, dłuższa chwila poświęcona jest również dwójce polaków w H2k-gaming - Vanderowi oraz Jankosowi. 

  ZU8E7DmRb1Aki3xNzWHoh2IBvpqNxT.jpg

  Po krótce opisywane są również kariery innych czołowych polskich graczy, takich jak Jactroll czy Kikis. Dostają oni również swoje pięć minut podczas opisywania gry oraz odpowiadania na pytania. Najważniejsze, które padło to z pewnością "Czym dla Ciebie jest League of Legends?" - na to pytanie w filmie usłyszymy wiele pięknych i niefrasobliwych odpowiedzi. Zdecydowanie najwięcej czasu poświęconego jest Jankosowi, cóż nie powinno nas to dziwić. Jankos nazywany jest często Robertem Lewandowskim polskiego League of Legends. Z pewnością, porównanie jest mocno przesadzone i skrajne, ale jednocześnie bardzo adekwatne. W filmie dowiadujemy się jakie odczucia mają poszczególne osoby co do gry, jej obecnego oraz przyszłego rozwoju. W filmie wypowiada się bardzo dużo osób powiązanych ściśle z League of Legends. Są to na przykład delord, Tadeusz Zieliński, Vander, Jankos, Kikis, Fak3One, Veggie, Jactroll. Ikoną filmu jest oczywiście Marcin "Jankos" Jankowski, któremu zawdzięczamy ogromną rozpoznawalność naszego kraju w świecie e-sportowym. 

  Słowem zakończenia...

  Film bez wątpienia ocenić można pozytywnie. Ukazuje on dynamiczny rozwój oraz piękno gry, jaką jest League of Legends. Szczególny nacisk kładziony jest na to, aby pokazać że grając w LoL'a nie jesteśmy wyrzutkami czy też outsiderami. Grając w Ligę jesteśmy częścią ogromnej społeczności, w której możemy znaleźć wszystko. Łączymy się z ludźmi, których powoli poznajemy, a często zostajemy z nimi nawet przyjaciółmi w prawdziwym życiu, gdyż tak właśnie rodzą się przyjaźnie. Serdecznie polecam obejrzeć ten film każdej osobie, która interesowała bądź interesuje się Ligą Legend. Nawet jeśli nie znacie pełnej historii LoL'a w naszym kraju, ten film z pewnością Wam ją przybliży i pięknie zobrazuje.

  malxmel badge
  malxmel avatar
  opened Weekly Chest and won Berkana Rune.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  opened Weekend Chest and won aMAZE Frozen.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  received a reward - PSC 20 zł.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  opened Weekly Chest and won Mannaz Rune.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  4 years ago

  Puki style jest zawodnikiem, który w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność. Wszystko za sprawą mema, który narodził się na czacie podczas transmitowania gier, w których Puki Style uczestniczył. Chodzi oczywiście o słynne już powiedzenie "POLSKA GUROM", którego początków można doszukiwać się na czacie w serwisie Twitch.tv.


  Krótka Biografia

  Łukasz Zygmunciak, znany pod pseudonimem Puki Style jest już 26-letnim profesjonalnym graczem League of Legends. Puki przede wszystkim grywa na polskim podwórku, jednak w ciągu jego kariery niejednokrotnie krzyżował on miecze z zawodnikami całego świata. Kariera Łukasza trwa już bardzo długo, gdyż rozpoczęła się ona już w pierwszym sezonie gry. 

  Drużyny, które gościły w swoich szeregach Puki'ego

  Lista drużyn, których zawodnikiem był Łukasz jest bardzo długa, za sprawą jego długiej kariery. Swoje pierwsze kroki w League of Legends stawiał jako członek drużyny ALSEN Team - nieistniejącej już organizacji. Warto dodać, że Puki Style nie od zawsze był strzelcem wykazującym swoje umiejętności na dolnej alei. W takich drużynach jak ALSEN Team, DELTAeSPORTS, exHCL Gaming czy też Absolute Legends - mogliśmy go oglądać na górnej alei.

   PUKI STYLE – DLACZEGO JEST TAK WIELKI? - Weszło Esport

  Pierwszy raz jako profesjonalny gracz, Puki zagościł na dolnej alei w drużynie Team ACER. Swego czasu, była to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich drużyn, nie tylko na naszym własnym podwórku, ale także w całej Europie. Łukasz nie przebierał w rolach, po krótkiej przygodzie jako AD Carry, Łukasz kilka kolejnych miesięcy spędził grając na środkowej alei, w takiej drużynie jak Reason Gaming. Po kilkunastu tygodniach ciężkiej pracy w Reason, Puki podjął decyzje o zmianie nie tylko drużyny, ale ponownie, także roli którą pełnił w drużynie. Dokładnie w maju 2014 roku, Łukasz już na stałe udomowił się na dolnej alei. Pierwszą jego drużyną, która rozpoczęła nieprzerwany cykl opanowywania pozycji Marksmana w wykonaniu Pukiego była drużyna Sample Text. Niewiele później, Isamu, znany polski twórca internetowy zainicjował swój nowy projekt. Ze swoich własnych pieniędzy utworzył on organizację Pompa Team, która dzięki dobrej reklamie oraz zapleczu finansowemu bardzo szybko się rozrosła. Organizacja miała łatwiejszą drogę, gdyż społeczność oraz fani przyszli sami - za sprawą popularnego YouTube'ra. To właśnie w tej organizacji swoje skrzydła rozwinął Puki Style. Wielokrotnie był uważany za najlepszego strzelca nowo powstałej polskiej ligi, która zwana była Ultraligą.                                                                                                                          5WVcdQe.png

  Po blisko dwuletniej przygodzie w szeregach Pompy, przyszedł czas na zmiany. Puki dołączył do innej czołowej polskiej organizacji - Illuminar Gaming. W jej szeregach spędził okrągły rok swojej kariery, po czym na horyzoncie pojawiła się nowa marka. Na Polską scenę wkroczyła organizacja K1CK Neosurf, która szybko przejęła kilku czołowych zawodników polskiej sceny - w tym właśnie Pukiego. To właśnie w K1CK Neosurf, Łukasz zyskał ogromną popularność.

  Wielkie boom Puki Style'a

  Drużyna K1CK zakwalifikowała się na EU Masters, co zapoczątkowało ogromny rozgłos. W całym turnieju, Puki i jego kompani dobrnęli do samego finału, w którym musieli uznać wyższość francuskiej formacji - LDLC. Mimo porażki, Łukasz był bez wątpienia największym wygranym całego turnieju. Zyskał on ogromną sławę, jego ksywkę zna niemal cały świat, na jego streamy wpada już kilka tysięcy osób, a on sam mówi o wielkim szoku. Z pewnością ciężko uwierzyć w to, że kilka znanych esportowych marek używa hasztagu #POLSKAGUROM oraz w fakt, że udostępniają oni zdjęcie Łukasza. 

  Słowem zakończenia warto dodać, że hasło POLSKAGUROM stało się czymś więcej niż tylko memem. Za tym hasłem stoi rzesza ludzi, którym zawdzięczać możemy, może i chwilowy, ale jednak nadal ogromny, pozytywny rozgłos dla polskiej sceny esportowej. 

                Puki Style, czyli Łukasz Zygmunciak, gracz e-sportu wieszwiecej ...

                                                                     #POLSKAGUROM

  malxmel badge
  malxmel avatar
  opened Weekly Chest and won Berkana Rune.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  Wrote the article CS:GO vs Bukmacherstwo i kasyna.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  A user and skifaren are friends now
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  opened Monthly Chest and won Neon Hardcore.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  A user and bartek111100 are friends now
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  opened Weekly Chest and won Tiwaz Rune.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  opened Weekly Chest and won Berkana Rune.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  completed a quest from Forge of Empires.
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  A user and konrad100 are friends now
  4 years ago
  malxmel badge
  malxmel avatar
  A user and game100 are friends now
  4 years ago

  Recently played

  Forge of Empires

  One of the best browser strategy games. Our city is developed since time immemorial, since the Stone Age. Starting with a pure plot of land used for our own village, we have to expand in order to create our own empire. An amazing aspect of the game is the fact, that the time is passing, so the era are changing as well. In this w...

  Ikariam

  One of the most popular economic strategy browser games. Ikariam puts us in place of an ancient ruler, slowly developing his empire from, initially, a small Greek village. Obviously, as for every strategy game, we need resources, in which will be based our economy. Through them we can expand our buildings, make an army and slowl...

  Metin 2

  Metin 2 is a quite popular example of a free-to-play MMORPG game. We can choose between five different character classes: a Sura, a Shaman, a Warrior, a Ninja and a Lycan. Each of them is characterized by his own gameplay; however they’re doing very well in various combinations as a team. The Warrior, which is the epitome of gre...

  Hero Zero

  Batman, Ironman, Spiderman. Would you like to be just like them? Well, now it is possible! Make your own character and slowly, advance your goal. At the beginning, you’ll be doing missions in your neighborhood, just some mere trivialities like chasing away some nagging kids or searching a catnip for your neighbor’s k...

  Big Farm

  Do you like living in a countryside? Would you like to start your own farm? To raise animals, plant seeds and harvest crops? This game is perfect for you! Big Farm will definitely make this dream come true with its pleasing to the eye and colourful graphics. Lead a life of a farmer, get paid for your hard work and enjoy the effe...

  Taern

  The Pride of Taern is a free-to-play browser game set in a mythical land overwhelmed by evil. We’re playing as an inhabitant of a land named Taern, whose quiet life have been unexpectedly disrupted, when emerged a war, and you, as a real hero are taking your weapon and are ready to stand and fight in its defense. We can pu...

  Friends (22)

  Forum activity

  Thread list

  Best comments