• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    5 NAJLEPSZYCH WEDŁUG MNIE KODÓW DO GTA: SAN ANDREAS

    W tym artykule pokażę 5 według mnie najlepszych kodów do GTA.
    Enjoy!
    1. HESOYAM 
    Kod który odnawia życie i wytrzymałość pancerza. Dodadkowo dostajemy 250 tyś haj$u. Gdy jesteśmy w środku pojazdu również zostanie naprawiony.

    2. FOURWHEELFUN
    Kod daje nam quada, na którym możemy wykonywać różne drifty i inne ewolucje.

    3. AIWPRTON
    Chcesz grać w WoTa ale masz tak słabego PCta, że Ci ledwo GTA trybi? Dzięki tej komendzie zespawnuje ci się czołg, którym będziesz mógł robić ro*******l ryzykując dostaniem sześciu gwiazdek. Gdyby na serwerach mozna było używać cheatów to gracze by pewnie symulowali bitwy WoT'a w GTA 

    4. ASNAEB
    Usuwa wszystkie gwiazdki, najbardziej się przydaje jak nudzi ci się ro*******l który robisz, albo jak masz gwiazdki podczas wykonywania trudnej misji. Ta komenda ratuje ci dupę.

    5. RIPAZHA
    Dzięki tej komendzie będziesz mógł poruszać się samochodami w grze niczym Ron i Harry Fordem Anglią. Przydaje się do szybkiej ucieczki przed policją, albo nawet  i do totalnego r*********u.

    Dziękuję za przeczytanie mojego zestawienia ulubionych cheatów do GTA. Jeśli podobająci się moje artykuły to strzel pozytywny komentarz
    ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

    Pozdro Busti :)

    5 kwietnia 2017 13:54 324
    0

    1. HESOYAM 2. FOURWHEELFUNASNAEBASNAEB

    5 kwietnia 2017 16:01 324
    0

    No i fajnie

    5 kwietnia 2017 16:08 324
    0

    ciekawe

    8 kwietnia 2017 18:16 324
    0

    fajne

    9 kwietnia 2017 21:37 324
    0

    Dzięki, ale kiedyś to się grało

    25 kwietnia 2020 22:12 324
    0

    nie gram w to ale bym chcia

    26 kwietnia 2020 09:48 324
    0

    Fajnr

    26 kwietnia 2020 10:27 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się