• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Co sadzicie o nowym galio

    Wedlug was jest dobry za dobry za słaby? co w nim fajnego czego byscie sie pozbyli tank ap?

    27 marca 2017 20:21 77
    0

    Wedlug mnie wydaje sie byc strasznie przyjemny do grania. Jego superumiejetnosc jest meeego kozacka i przydatna. Nowy galio jednym slowem OP. :DD

    27 marca 2017 20:33 77
    0

    wedlug mnie jest strasznie widowiskowy ale ta erka jest ciezka do trafienia np w wiecej niz 2 ,3 osoby ale jak narazie abrdzo silny

    27 marca 2017 20:57 77
    0

    Spoko jest

    28 marca 2017 16:10 77
    0

    Słabo troche, że ta Rka ma taki bardzo widoczny znak bo przeciwnicy od razu widzą i uciekają, a reszta skilli, szczególnie Q jest OP na tanków np. E troche słabo, że się jeszcze cofa bo nie da sie tym uciekać a W niby mocne bo na cc nie reaguje ale spowalnia i to dość mocno

    29 marca 2017 10:06 77
    0

    Jest lepszy niż kiedykolwiek mógł by być. Ale pewnie dostanie nerfy

    29 marca 2017 21:13 77
    0

    Moim zdaniem powinien dostać nerfy. To co on robi nawet bez większego feeda jest straszne. Champion na zasadzie "a poczekam, kupie jeden item i będę jechać". Do tego zasięg z Q, nie uważacie, że jest zbyt duży? Spotkałam się z nim grając na midzie i jest to męka i udręka. Za duże dmg w stosunku do jego tankowatości. Podsumowując nieśmiertelne wielkie dmg.

    31 marca 2017 10:35 77
    0

    Nie zgadzam się że zasięg q jest za duży, jak dla mnie dodatkowo powinnien wraz z lv czas tego tornada po połączeniu być wydłużony. Dodatkowo małym nerfem powinno być że gdy zostanie trafiony cc, jego taunt przestaje się ładować i odrazu zostaje użyty. Małym nerfikiem dodatkowo powinien być zwiększony cd na e gdyż wymaxowany ma tylko 10s + cdr. Daje nam to 6s co na pewno jest trochę przegięte. Ogólnie zwiększenie cd sprawi że nadal będzie grywalny ale nie tak silny.

    1 kwietnia 2017 23:20 77
    0

    Moim zdaniem Q jest mocne dosyc duzy zasieg strasznie duzo bije z q i pasywa w jest dosc ogarniete ale fakt powinno sie przrywac po cc e ma dosc duzy coldown ale w late faktycznie zbyt maly i troche ta erka za mocna

    1 kwietnia 2017 23:30 77
    0

    mocna postać, tankowata i ma dużo dmg boję się grać przeciw galio

    3 kwietnia 2017 15:32 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się