• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Dziewczyny grające w ligę...

    Czy według was dziewczyny grające w lola powinny jedynie grać na supporcie? Jeżeli tak to dlaczego?

    27 marca 2017 00:09 77
    0

    niektórzy uważają że powinny,ponieważ support to taka pozycja na ,której sie nie zabija innych graczy tylko asystuje i nie bije farmy (minionów).

    dlaczego tak chcą żeby dziewczyny grały tylko i wyłacznie na supporcie?
    poniewaz,inni mysla ze dziewczyna grajaca w lola nafiduje (odda duzo niepotrzebnych zabojstw przeciwnikowi) wtedy przeciwnik jest zbyt trudny do zabicia a gdy jest taka sytuacja bardzo sojusznicy twojej druzyny sie denerwuja bo niszczy taka osoba gre :)

    27 marca 2017 00:53 77
    0

    Dziewczyny grające w LoLa najczesciej grają supportami ale moim zdaniem jak pograją duzo ja innej linii to tez sie nauczą grac jak chłopcy :)

    27 marca 2017 12:57 77
    0

    Ja jestem dziewczyną i nie przepadam grać na supporcie ;/ Aktualnie gram mida takimi postaciami jak Ahri, Katarina, Zed, Fizz no i Galio przed reworkiem

    27 marca 2017 13:05 77
    0

    Jak już grają w lola to odpalają streamy i pozują z cyckami na wierzchu xD

    27 marca 2017 13:58 77
    0

    Jestem dziewczyna i co prawda uwielbiam grac na supporcie, ale moge grac na kazdej linii :L ( i nie feeduje). mysle, ze wiekszosc dziewczyn gra kobiecymi postaciami xD

    27 marca 2017 18:45 77
    0

    a ja gram na kazdej lini. szczegolnie shaco na jun ale lubie tez adc :)

    27 marca 2017 19:04 77
    0

    Moja dziewczyna gra i lubi grać adc ale głównie magów

    28 marca 2017 23:42 77
    0

    Moje koleżanki miały mainy takie jak Varus i Akali, więc dla mnie to tylko kolejna legenda w lidze legend.. Może chodzi o częsty brak agresji u płci pięknej, który często błędnie jest postrzegany jako dyskwalifikujący z ról innych niż support. Do odważnych świat należy. Śmiała, odważna i mądra gra prowadzi do zwycięstwa. A że w przypadku adc to wygląda na zwyczajną agresję, to już inna sprawa.. Ach tak, jedna z koleżanek wykerowała mi kilka gier w goldzie warwickiem, a to już całkiem niszczy temat.

    29 marca 2017 00:43 77
    0

    Ja jestem dziewczyną i jedyny supp jakim gram to Zyra, przeważnie gram na midzie Katariną, Zedem i Fizzem to, ze dziewczyny feedują przeciwników nie jest do końca prawdą, zdążają się takie które feedują, ale to tez zależy od tego jak gra przeciwnik, zdążają się przeciwnicy z wyższych dywizji i ich jest dosyć ciężko pokonać i tudno nie nafeedować...

    29 marca 2017 12:15 77
    0

    Każdy może grać gdzie chce ale moim zdaniem najlepiej idzie wam na adc i supie ;/

    29 marca 2017 21:14 77
    0

    Zależy od umiejętności, jak lubisz grać supportem to nie jest to nic złego, zresztą support nie jest jakąś super łatwą rolą ale za to niedocenianą, jak ktoś myśli, że support to tylko chodzenie za adc i wardowanie to sie myli

    31 marca 2017 08:07 77
    0

    Niby dlaczego. Jak maja umiejetnosci to niech graja tam gdzie sa. Support wcale nie jest prosta linia btw.

    15 kwietnia 2017 00:14 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się