• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    War Thunder - Opinia

    Witam! Dziś chciał bym opisać grę war thunder na zasadzie czytelnego porównania plus i minus. Zapraszam do czytania i komentowania.
    Zacznijmy zatem od gorzkich słów czyli minusów:
     
    -Powiedzmy sobie wprost jest to młodszy i gorszy brat world of tanks (Hej! nie mówię że każdy młodszy brat jest gorszy ;P(ale ten jest))
      -Mamy tu namiastkę wszystkiego co nie do końca dobrze wyszło nie mniej jednak było dobrym pomysłem. Chodzi mi głownie o to że na polu bitwy mamy jednocześnie czołgi, samoloty i statki. Uważam iż studio rzuciło sobie zbyt duże wyzwanie i przez to gra straciła na mechanice poszczególnych rodzajów pojazdów.
      -Skoro mowa o mechanice muszę wspomnieć iż lufa nie podąża często jednostajnie za kursorem, co skutkuje chybionymi strzałami i frustracją.
      -Spotkałem się również z dziwnym zachowaniem graczy (o co nie winie samego studia) którzy usiłowali za wszelką cenę utrudnić mi rozgrywkę blokując mnie i wjeżdżając we mnie. Nie wiem jakie mieli z tego benefity ale wyglądali na zadowolonych.
      -Niektóre czołgi są strasznie nie dopracowane i albo nie chcą ruszyć albo są po prostu nie grywalne, ja natomiast skończyłem z czołgiem z którym miałem mnóstwo frajdy, aczkolwiek nie był bym zadowolony na miejscu wroga widząc mnie na polu bitwy (mój czołg ślizgał się przy najmniejszym skręcie, co umożliwiało mi wyjeżdżanie zza budynku na ślizgu i bez ruszania lufą zanim przeciwnik połapał się co się wyprawia zutylizowanie go).
      -Nie podoba mi się również to że często poprzez zwykły strzał w centralny środek czołgu możemy go bez problemu zniszczyć - pocisk rozbryzguje się w środku mordując całą ekipę i uszkadzając części w środku (jeżeli czołgi miały by być tak papierowe na żywo to ludzie by do nich nie wsiadali :D).
      -Mapy często są zbyt otwarte i nie ma za czym się schować, jesteśmy wtedy otwarci na atak z góry jak mysz po którą właśnie leci jastrząb.
      -Spotkałem się również z dziwnym błędem, a mianowicie gdy podjedziemy za blisko do wroga i strzelimy w jego kierunku to pocisk często nie pojawia się przed wrogiem a dopiero za nim przez co możemy przegrać bardzo łatwo.

    Ok, ok koniec tego zrzędzenia pora na kilka zalet gierki:
      -Mimo tego że mówiłem że jest za dużo typów pojazdów na polu bitwy to jednak można uznać to za plus gdyż mamy duży wybór i gra tak szybko się nie znudzi.
      -Mamy 3 życia na każdą grę dzięki czemu rozgrywka nie kończy się po niefortunnym otrzymaniu strzału w silnik (aczkolwiek dany czołg zostaje zniszczony na czas trwania bitwy).
      -Dobra balistyka pocisków - Pocisk nie opada tak szybko niczym piłka rzucona psu przez 5-cio letnie dziecko ani też nie leci w linii prostej, balistyka jest na takim poziomie aby było ją widać, czuć i żeby nie była frustrująca.
      -Dość przyjemnie lata się samolotem, nawet osobie która jest w tym temacie zielona - stwierdzam to na swoim doświadczeniu, gdyż w każdej innej grze od razu się rozbijałem :D.
      -Z dużą ilościom graczy podczas meczu można popisać lub nawet ugadać się jakie pozycje powinni zając aby łatwiej było wygrać grę.
      -Minimalna ilość osób które nie ruszają się z bazy startowej.
      -Większość stara wie wykonać dany im cel na mapie.

    Podsumowując: 
    Grę z pewnością polecił bym osobom które mają zamiłowanie do gier z czołgami, samolotami lub statkami w których nie trzeba się spieszyć z akcją, a raczej czekać na dobry moment i wtedy uderzyć. Często trzeba czekać za kamieniem i wychylać tylko na moment strzału a następnie dalej czekać w ukryciu. Ja osobiście nie lubię tego typu gier, ale podszedłem do niej jak najbardziej otwarcie i zauważyłem jej plusy i minusy którymi chciałem się podzielić. Jeżeli ktoś chce poznać moją dodatkową opinie na jakiś temat związany z tą grą to zapraszam to komentowania, na pewno odpowiem.
    Dziękuję za poświęcenie czasu i przeczytanie mojego artykułu, życzę powodzenia w war thunder. Udanych łowów!

      



    17 lutego 2019 14:52 324
    0

    Fajna gierka

    17 lutego 2019 16:38 324
    0

    Lepsze niż World of Warships

    17 lutego 2019 20:13 324
    0

    świetna gra

    18 lutego 2019 19:09 324
    0

    Pomocny opis.

    18 lutego 2019 19:39 324
    0

    Pomocne

    21 lutego 2019 18:03 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się