• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Gadanie od rzeczy

    Star Stable to gra stworzona przez Star Stable Entertainment . Jest to jedna z moich ulubionych gier i zachęcam wydawać pieniądze
    na
    star ridera -(to coś takiego jak np. Vip na MSP) tylko , że nie mamy takiego wyboru przy zakupie , jak na MovieStarPlanet ( MSP )
    ( to z wydawanie kasy nie bierzcie na poważnie )


    Ceny Star Ridera w ostatnich tygodniach wynoszą od 14,99 zł do 130 zł. Dla mnie to jest dość dużo , ponieważ 130zł no....
    dla niektórych to może być naprawdę dość dużo , jak na gierkę o kucykach i konikach. Plusem tej ceny jest to , że płacisz raz
    i już nie musisz. Chodzi mi o to , że jeśli kupicie ,, Ekskluzywny Pakiet Jednorazowej opłaty za konto Star Rider ,, dostajecie :
    1. 100 sc tygodniowo
    2.  Wyposażenie , dla ciebie i twojego konia
    3. Nie ograniczony dostęp do całej mapy ( bo tak w wersji w której nie wydaliście pieniędzy nie macie dostępu do całej mapy )
    4. Możecie kupować konie
    5.Dostajesz zadania , co strasznie mnie wkurzyło podczas rozgrywki ( ponieważ , gdy zrobisz już wszystkie dostępne zadania , dla ciebie ( bez star ridera ) nie dostajesz nowych. Jedyne co możesz , to robić tam wyścigi , czy takie mini zadanka jak sprzątanie stajni , pojenie koni itp. )

    Jednym słowem - w SSO nie da się prawie grać bez wydania pieniążków , ale czego się spodziewać po grze ,, typu przetestuj za DARMO '' no ludzie  ja tu pograć bym se chciała...

    Tak czy inaczej ocenia grę 8\10 \\ Wydawanie kasy 4\10

    A teraz...coś  o moich opiniach
    Grafika nie jest powalająca ( no wow )
    historia ( nawet spk )
    zadania ( nawet ok , lecz ja zrobiłam już wszystkie , to co ja mam się wypowiadać )
    ludzie ( inni gracze ) - very good ( mili , nie spotkałam nikogo nie kulturalnego , czy wrednego )
    Aktualizacje - wkurzające ( bo nie którym gra się nie odpala od 2 tygodni )
    Błędów - dużo , ale mi to nie przeszkadza
    zabawa - tak 6\10 z zadaniami 3\10 bez nich i bez przyjaciół
    konie - ( kocham ) 7\10 ( tylko nie które )
    cała gra - 8\10 - 6\10
    wiek gry - 10 lat ( i zrobili dość dużo )
    długość mojego grania - ( długa )


    A teraz coś kreatywnego na zakończenie

    Czyli Star Stable Horses -
    plusy i minusy ( gra pochodząca od Star Stable Entertainment -
    1. ,, Wychowujesz konie i kuce , a później możesz je przenieść do SSO
    2. Grafika otoczenia jest , dla mnie trochę na odpierdziel ( jedyne co wygląda estetycznie to stodoła , czy co to tam jest i obszar
    wybiegu )
    3. Jeśli chcesz przenieść konia potrzebujesz SC w SSO , bo inaczej nie możesz przenieść konia do drugiej gry
    4. Jak twój koń jest dorosły i robi ,, przeplatankę '' to wygląda jakby....bez komentarz ( nie wiem czy wszystkie konie robiąc to ćwiczenie ocierają o siebie kopyta w takie dziwny sposób jak u mnie , ale nie wiem i może to być tylko przy danej rasy konia ( nadal mówimy o grze ) ja ogólnie mam Perszerona )
    5. Gra jest przyjemna i uspokajająca ( nie wiem jak u innych , ale dla mnie jest )
    Cała ocena gierki 6\10 - 8\10
     
    SSO i SSH - ( nie wiem czy to drugie tak się pisze w skrócie ) to dość fajne gry i miło wspominam czas gry , polecam

    19 lutego 2022 16:21 324
    0

    ok

    19 lutego 2022 17:47 324
    0

    ok spoko hshs polecammm

    19 lutego 2022 20:22 324
    0

    No to pogadane

    20 lutego 2022 02:40 324
    0

    Moim zdaniem to raczej średnia gierka

    22 lutego 2022 16:48 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się