• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Five Nights at Freddy's 1.

    Hejka dzisiaj wam opowiem o grze Five Nights at Freddy's 1. Miłego czytania.


    Na początek powiem wam coś na temat Five Nights at Freddy's. Fnaf to gra horror która została wydana w 2014 roku przez Scott'a Cawthon'a. jest dużo części tej gry ale FNaF 1 miał być pierwszą i ostatnią grą ale fani tej gry chcieli sequel. W pierwszej części wcielamy się w stróża nocnego który musi się bronić przed animatronikami czyli maskotkami tej pizzerni. W tej grze jest 6 nocy co niezbyt zgadza się z tytułem i jest też noc 7 ale to jest już customowa noc.

    Rozgrywka: rozpoczynamy z 100% baterii i musimy dotrwać z nią do 6 am. Jedyne co mamy do obrony to kamery i drzwi. Każdy animatron działa inaczej co zaraz wam opowiem. Każda noc staje się coraz trudniejsza bo animatroniki co każdą noc stają się coraz bardziej agresywne. 

    Phone guy: był on poprzednim stróżem nocnym. Nagrał on dla następnego stróża (czyli inaczej dla nas) porady które mówią jak bronić się z poszczególnymi animatronami. Umiera on w 4 nocy prawdopodobniej dlatego że w tej nocy wszystkie animatroniki działają i są bardzo agresywne. 

    Bonnie i Chica: działają podobnie bo podchodzą do naszych drzwi ale bonnie do lewych a chica do prawych. kiedy ich zobaczymy musimy zamknąć drzwi ale jak już będzie za późno nie będziemy mogli ani zamknąć drzwi ani zaświecić światłą. Jak tak się stanie po wejściu i wyjściu z kamery dostaniemy jumpscera.

    Freddy: 
    jest on główną maskotką pizzerni a działa on tak że staje się aktywny dopiero od 3 nocy. Żeby go zatrzymać musimy co chwile patrzyć na niego przez kamerę wtedy jest nawet szansa że do 6 am nie zejdzie z sceny. Nie widać go w drzwiach i jak nie widać go na kamerze najlepiej zamknąć prawe drzwi.

    Foxy: jest on inny od reszty. Uruchamia się on od 2 nocy, podobnie jak freddy możemy go zatrzymać patrząc na niego kamerą. Kryje się on za kurtyną. Kiedy kurtyna jest całkowicie otwarta trzeba jak najszybciej zamknąć lewe drzwi.

    Golden Freddy: jest on easter egg postacią która jest najbardziej tajemnicza. Powstało na jego temat bardzo dużo teorii ale mało jest prawdziwych. Pojawia się tylko wtedy gdy na ścianie pojawia się jego plakat i wtedy automatycznie pojawia się w naszym biurze. Jego jumpscared wyróżnia się na tle innych bo to latająca nieruszająca się głowa. 

    Custom night: możemy tam zrobić swoją własną noc przez wybieranie punktów inteligencji różnych animatroników. Możemy tą funkcje odblokować po przejściu 6 nocy. Jest tam też easter egg bo gdy wybierzemy Fredd'iego na 1, Bonn'iego na 9, Chice na 8 a Foxy'ego na 7 pojawi się nam na ekranie głowa Golden Fredd'iego. 

    15 lutego 2022 15:20 324
    0

    Ciekawy artykuł, zachęca do zagrania w grę. Mam tylko jedną uwagę, jako iż przykładam dużą wagę do tej serii, bo sama się nią interesuję. Freddy może się poruszyć już w nocy pierwszej, choć bardzo rzadko się to zdarza. Natomiast Foxy podczas pierwszej nocy ma poziom AI 0, lecz jeśli przez wystarczająco długi czas nie spojrzy się na kamery może się uruchomić. Tej nocy jest 50% szans na to że się uruchomi po pewnym czasie nie patrzenia na kamery.

    15 lutego 2022 16:51 324
    0

    nie grałam w tą grę ale twój artykuł zachęca do zagrania ;D

    15 lutego 2022 19:41 324
    0

    Nie słyszałem ale z pewnością spróbuje

    15 lutego 2022 20:29 324
    0

    The bite of 87

    16 lutego 2022 08:49 324
    0

    fajne ale ja wolę ten najnowszy 😻

    17 lutego 2022 09:01 324
    0

    Fnaf zawsze będzie moją ulubioną grą

    17 lutego 2022 09:05 324
    0

    po prostu super gra

    17 lutego 2022 14:14 324
    0

    Ciekawy artykuł, zachęca do zagrania w grę. Mam tylko jedną uwagę, jako iż przykładam dużą wagę do tej serii, bo sama się nią interesuję. Freddy może się poruszyć już w nocy pierwszej, choć bardzo rzadko się to zdarza. Natomiast Foxy podczas pierwszej nocy ma poziom AI 0, lecz jeśli przez wystarczająco długi czas nie spojrzy się na kamery może się uruchomić. Tej nocy jest 50% szans na to że się uruchomi po pewnym czasie nie patrzenia na kamery.




    17 lutego 2022 14:15 324
    0

    ciekawy artykuł oraz polecam mega gre

    17 lutego 2022 15:58 324
    0

    lubie ogulne fnafa

    18 lutego 2022 19:49 324
    0

    bardzo ciekawy artykuł

    19 lutego 2022 13:24 324
    0

    lubie fnafa

    21 lutego 2022 21:09 324
    0

    troche lubie fnafa ale nie specialnie

    22 lutego 2022 14:19 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się