• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Wolf Tails

    W dzisiejszym artykule opiszę grę Wolf Tails
    Zapraszam!


    Wolf Tails jest to gra visual novel która opowiada o chłopaku który chcąc uciec od cywilizacji (Część by chciała) wprowadza się do kabiny położonej w śnieżnych górach.

    Niestety nasz bohater nie zazna upragnionej samotności ponieważ odkrywa że kabina ma już swojego mieszkańca w postaci wilczycy o błękitnej krwi która prawie zamarzła z zimna i którą trzeba było się zająć a po wyzdrowieniu wcale nie chciała odchodzić wręcz przeciwnie i jakby nasz bohater nie miał wystarczająco zmartwień na głowie wkrótce po wyleczeniu Miku która okazuje się księżniczką wilczego stada dołącza kolejna lokatorka którą okazuje się wilczyca o imieniu Fuyu która jest ochroniarzem o niezłym temperamencie i ciętym języku która pragnie powrotu księżniczki do stada więc niestety nasz protagonista który chciał żyć z dala od cywilizacji znalazł się w potrzasku.

    Wolf Tails nie oferuje skomplikowanej ani długiej historii (4 godziny i 3 zakończenia) ale urzeka naprawdę piękną oprawą graficzną, humorem, postaciami i opowieścią która choć jak pisałem u góry nie jest skomplikowana i długa to jest prosta i piękna w której prawdę mówiąc się zakochałem.
    Istnieje również możliwość wdania się w romans z którąś z dziewczyn, w zależności od dokonanego wyboru zakończenie jest inne, erotyzm który też występuje jest naprawdę przyjemny i nie jest chamski oraz wymuszony a ich jakość jest naprawdę wyborna.
    I uspokajam nie będzie nagości (Jeśli ktoś chce może pobrać oficjalny dodatek 18+)
    Gra jest dostępna na Steamie.
    Wolf Tails na pewno to nie jest dla tych którzy chcą akcję lub liczą na coś wysokich lotów.

    DATA WYDANIA: 4 maja 2018

    PRODUCENT: Razzart Visual

    WYDAWCA: Razzart Visual

    WYMAGANIA SYSTEMOWE:
    System operacyjny: Windows XP
    Procesor: 1Ghz
    Pamięć: 512 MB RAM
    Karta graficzna: DirectX or OpenGL compatible card
    Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni

    System operacyjny: Mac OS 10.4
    Procesor: 1Ghz
    Pamięć: 512 MB RAM
    Karta graficzna: DirectX or OpenGL compatible card
    Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni

    System operacyjny: Ubuntu/SteamOS
    Procesor: 1Ghz
    Pamięć: 512 MB RAM
    Karta graficzna: DirectX or OpenGL compatible card
    Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni

    jd1iVaceuCJOvEIj8z9jB6UvOLsWI9.jpg

    omdlene0EHLDRSE6ODC8w1rPM8Jko0.jpg

    Dziękuję za dotrwanie do końca to wszystko co dzisiaj przygotowałem mam nadzieję że artykuł się spodobał lub chociaż był zjadliwy oczywiście zapraszam do sekcji komentarzy bo wasze komentarze pomagają mi tworzyć artykuły lepszej jakości i bardziej poprawne gramatycznie.
    I to nie jest recenzja to bardziej informacja że taka gra istnieje i po prostu chcę by nabrała trochę więcej rozgłosu to moja opinia ale myślę że zasługuje na to.





     


    3 grudnia 2021 12:59 324
    1

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się