• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Roblox-Czy warto instalować? +Recenzja

    Czy warto instalować robloxa? Zobaczysz w tym artykule


    Pełna recenzja o robloxie

       OCENA ROBLOXA

        Roblox to gra i silnik stworzony w 2006 przez Roblox Corporation którym zarządza David Baszucki Projektant tej gry.
    Tak jak mówiłem Roblox to gra i silnik ale bardziej silnik który pozwala tworzyć niesamowite gry ale ograniczeniem jest twoja wyobraźnia więc lepiej miej ją dobrą jeśli chcesz stworzyć grę w robloxie!
    Wszstkie gry zrobione są przez graczy tak jak koszulki,czapki itp. jednak je kupuje się za robuxy (wirtualna waluta w grze).
    Sam roblox nie ma najlepszej grafiki ale można zrobić rtx'a przy talencie.
    Roblox ma chyba też swój osobny język programowania nie wiem czy napewno ale skryptować akurat trzeba.
         Przejdźmy teraz do recenzji:
    Roblox jest to silnik o potężnej mocy ale są pewne ograniczenia.
    Grafika,tak grafika da się zrobić RTX'A ale potrzeba dużo skilla w roblox studio.
    A tak właściwie czym jest roblox studio?
    Roblox studio to osobna aplikacja w której tworzysz gry (przepraszam że wcześniej tego nie powiedziałem).
    Ilość rzeczy na ekranie,Roblox studio pewnie zacznie crashować po dużej ilości elementów na ekranie.
    Społeczność, Tak to naprawde wielka wada tej gry, są ludzie których nazywamy SLENDERAMI  nisczą oni gre i niszczą ludzi bez robuxów SLENDERZY najczęściej mają taką twarz o nazwie: Stich face jednak nie atakujcie ludzi z tą twarzą bo nie każdy SLENDER  Jest zły a tak naprawdę to nazwa właśnie tego stylu.
    Akcesoria i Ubrania, Ciągle dochodzą nowe i muszę za to podwyższyć ocenę ponieważ Są MILIONY ubrań,są również eventy na których możesz zdobyć darmowe ubrania.
    Aktywność graczy, Kolejny plus! Codziennie w robloxa gra około 100 MILIONÓW graczy co jest bardzo dobre.
    Develperzy i gry,Połowa ludzi robi strasznie dobre rzeczy innym się to nie udaje a samych gier jest około 30 milionów? Nie wiem ile dokładnie ale wiem że bardzo dużo.
    Przepraszam jeśli czegoś nie wymieniłem.
    Jescze do omówienia stary roblox. Kiedyś walutą nie były robuxy tylko Tixy ale jeszcze wcześniej były robux pointsy. Również kiedyś gry miały bardzo ogromne ograniczenia a pierwsza wersja robloxa nazywała się.... DYNABLOX. W Dynabloxie nie było żadnej waluty nie było również multiplayera który teraz jest główną częścią,awataru i rzeczy nie dało się tworzyćco było smutne ale później to dodali,Również warto wymienić że w Dynabloxie nie dało się tworzyć gier.
         A teraz ocena ostateczna:
    8,5/10 gra sama w sobie jest ŚWIETNA ale różne rzeczy ją niszczą tak jak wsponiałem toksyczne osoby (nie tylko slendery).
    Moja ostateczna opinia, Warto instalować robloxa.
    Mam nadzieje że artykuł był dobry i zostanie opublikowany.
    O i do tych moderatorów którzy mówią złe formatowanie tekstu,Jest przecież wszystko dobrze :(

    6 października 2021 21:45 324
    0

    super asdasd

    7 października 2021 11:13 324
    0

    Roblox super mega gra

    7 października 2021 15:53 324
    0

    I fajna recenzja

    7 października 2021 15:54 324
    0

    Roblox superowa gra ;D

    7 października 2021 18:44 324
    0

    Uwielbiam ją mm ;)

    7 października 2021 18:45 324
    0

    Eeeeeeeeeeeeeeeeee

    7 października 2021 21:25 324
    0

    Gra cudna warta zainstalowania

    9 października 2021 14:47 324
    0

    tak bo ta gra jest super

    12 października 2021 18:06 324
    0

    najlepsza gra polecam

    12 października 2021 18:08 324
    0

    roblox jest spoko polecam

    14 października 2021 11:00 324
    0

    moim zdaniem warto

    23 października 2021 15:19 324
    0

    moim zdaniem bloblox jest git

    23 października 2021 20:04 324
    0

    Ja lubie ta gre ponieważ można w ją grać z kolegami itd. nei potrzeba jakiegoś super sprzętu więc moge w to zagrać jej tylko szkoda, że na robuxy trzeba dużo popracować :(

    24 października 2021 14:00 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się