• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    South Park Stick of Truth RECENZJA

    Czy warto zagrać w South Park?
     Gra oferuje nam dużo zabawy dużo humoru (jeżeli ktoś rozumie o co chodzi) ale także jest dość krótka i monotonna. W grze mamy dostępną możliwość kupawania itemków oraz walki , która nie zawsze jest konieczna. Mamy także możliwość personalizacji naszej postaci i wybieramy klasę jaką będziemy grać przez całą naszą prygodę. Mamy dostępne: Żyd, Wojownik, Mag i Złodziej. Każda wyróżnia się różnymi umiejętnościami. W grze występujątakże wulgaryzmy oraz se*s, dlatego nie jest odpowiednia dla młodych użytkowników.Mamy także kompanów, którzy nam pomogą morzemy wybierać (na początku gry) Butter i Kenny  (w dalszej części gry) Cartman, Stan, Jimmy oraz Kyle. W połowie gry mamy wybór między sprzymierzenie się z elfami lub z cartmanem.W grze musimy oglądać rozebranych męszczysz, se*s rodziców głownego bohatera, śmierć oraz brutalność ale także musimy wchodzić komuś do dupy gdzie ma kondomy, walczyć z płodami oraz robić sztuczną aborcję. Podczas rozgrywki przemieszczamy się po różnych lokacjach np. Kanada.Czasami nie wiadomo co trzeba zrobić.Gra jet dość trudna.Walczymy z nazizombie, piedzimy z ogromną mocą, walczymy z rudzielcami oraz sramy ogniem.Gra jest ciekawa ale momentami bardzo dziwna.Tak jak wiadomo niektóre umiejętność są lepsze a inne gorsze ale wszystkie są dobre w odpowiednim momencie.Bardzo mi się podoba i raczej wam terz się zpodoba jeżeli nie graliście .Gorąco polecam (chociaż jest stara) moja ocena 8/10.

    16 listopada 2016 14:50 324
    0

    NICE

    16 listopada 2016 16:26 324
    0

    SPK

    17 listopada 2016 19:48 324
    0

    Nie miałem przyjemności zagrać w to ale chciałbym w luj!

    23 listopada 2016 01:23 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się