• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Poradnik do Lee sina

    Chciałbym podzielić się paroma rzeczami dotyczącymi właśnie Lee sina :)  miłego czytania
    Cześć wszystkim jak pewnie dobrze wiecie Lee sin to postać która wymaga zarówno skilla jak i myślenia oraz musicie wiedzieć że jest to postać do Early (głownie) chociaż w odpowiednich rękach może być i do Late ;) a więc tak :
    1. jako pierwsze maxujecie Q ja jako drugie maxuje E ale jak ktoś się uprze może zmaxować W i shieldować swojego adc żeby dłużej ustał :P 
    2. kilka taktyk podam od  6lvl+ jak mamy już swoje ult jeżeli jest to pojedyńczy cel to i jest papierowy np adc
    dobrym sposobem jest po trafieniu Q z ADC nie dolatywac do niego odrazu tylko użyć W do warda lub flasha aby się przybliżyć Kick i dopiero wtedy doskok wymaga to troche treningu ale potem adc jest praktycznie bez szans po użyciu takiego combo :P
    3. Ult lee sina przy dobrym użyciu moze byc podobne do malphita jeżeli kopniecie tanka w paru typa to wszystkich podbije a im więcej ma hp cel ktorego w nich kopneliscie tym wieksze dostaną obrażenia 
    4. Lee sin na Q ma procentówke przy czym jest dobry do zabierania smokow i baronow oraz bezpiecznie uciec
    5.Flash kick albo ward kick podczas ganków możecie robić tak że trafić przeciwnika Q flashnąć przed niego i kopnąć do swojego sojusznika aby ten nie uciekł. można też do warda ale z Flashem szybciej i efektywniej to raczej wychodzi ale musicie też wiedzieć że przeciwnik zna ta sztuczke na Lee więc też może odflashować i kopniecie w zupelnie innym kierunku niz mialo być ;P 
    i to chyba na Tyle nie wiem czy wam się to przyda mam nadzieje że tak troche gram Lee sinem więc można się podzielić :P Powodzenia i dzięki za przeczytanie Dobranoc czesc ^^ 

    16 listopada 2016 14:30 324
    0

    Ciekawe ;v

    16 listopada 2016 14:36 324
    0

    tsa ciekawe...

    23 listopada 2016 01:22 324
    0

    Ok :)

    4 grudnia 2016 11:46 324
    0

    Przydatne.

    12 listopada 2020 21:11 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się