• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Pytanie lekko nie na temat

    Wiem, że to nie ten dział, ale to dość ważne dla mnie. Czy dwie RÓŻNE kości ram będą się ze sobą gryzły? (chodzi o modele) I proszę bez głupich odpowiedzi ;p

    15 czerwca 2018 07:22 491
    0

    Przy kościach RAM powinieneś zwrócić uwagę na CL(im niższa wartość tym lepiej) to czasy dostępu do pamięci. Oraz taktowanie. No i oczywiście wersje DDR. Kości powinny być być tej samej wersji DDR co płyta główna. A dostępy i taktowanie będą brane pod uwagę te gorsze. Więc ta lepsza nie będzie chodzić na pełnej wydajności.

    15 czerwca 2018 08:53 491
    0

    A czy częstotliwości mają jakieś znaczenie? Nie znam się na tym, a w internecie nie ma konkretnych informacji. i oczywiście chodzi mi o dokupienie jednej kości 4gb, bo jedną jak wiadomo już mam, a chciałbym zwiększyć swoje podzespoły, a bałem się że będę musiał kupić dwie różne, aby tylko były takie same ;v

    15 czerwca 2018 14:50 491
    0

    No taktowanie(czestotliwość pracy) wiadomo im wyższe tym lepiej. Najlepiej aby miał identyczne wtedy będą najwydajniej pracować. Jeśli któraś będzie miała niższe to będą w tej częstotliwości pracować. Lepsza dostosowywuje się do gorszej.

    18 czerwca 2018 16:15 491
    0

    raczej nie tak myślę

    18 czerwca 2018 20:44 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się