• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    War Thunder

    (4.29/5) 17428 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    Jaki czołg?

    Cześć mam pytanie? Jaki czołg polecacie na początek?

    29 czerwca 2020 21:35 11
    0

    bt-5 szybki z dobrym działem (najlepiej grać amerykanami albo rosjanami na start)

    3 lipca 2020 17:49 11
    0

    Niemieckie Panzer II robią sieczkę z wrogów z aminucją ppanc dzięki swojej szybkosztrzelności i mobilności.

    3 lipca 2020 18:07 11
    0

    Najlepiej oglądnij sobie maszyny popróbuj, ale najlepsze nacje na start to USA ZSRR Niemcy i WB reszta to nacje do których lepiej sięgnąć już z jakimś doświadczeniem w grze (co prawda nie wiem jak ze Szwecją, bo wydaje się mocna, ale jeszcze nie próbowałem)

    3 lipca 2020 18:24 11
    0

    Spróbuj zagrać Chinami na początek masz w tym drezwku mix maszyn ZSRR , USA i Japoni więc w między czasie możesz wyrobić sobie zdanie

    3 lipca 2020 19:05 11
    0

    Dla dobrych dział na start polecam Niemieckie. Francuskie jeśli chodzi o pancerz a Rosyjskie jeśli mówimy o prędkości. Japońskie to cierpienie, ale pożniej działa są one-shotujące. Szwedzkie jak narazie to głównie wczesny dostęp do APDS, a Amerykańskie są zrównoważone. Brytyjskie to mix dobrych dział i pancerza.
    Włochy są... w porządku. To tyle ;D

    3 lipca 2020 21:55 11
    0

    M4A1 wymiata :D

    5 lipca 2020 16:44 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się