• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Jak załatwić każdego bossa w Terraria - expert mode

    Jak się nazywa płacz małego raka? Wycieraczka. Wiem yo nie miało nic wspólnego z tematem ale losowy suchar jest zawsze fajny.
    Witam was dzisiaj w moim artykule pomogę wam z bossami w trybie expert mode w grze Terraria. Skupiam się na expert mode, ponieważ na normal mode przynajmniej dla mnie pokonywanie jakiegokolwiek bossa nie sprawia problemów. 1. King slime przy tym bossie bardzo nam się przyda hermes boots ten przedmiot sprawia, że biega się o wiele szybciej a im mniej życia ma ten wielki slime tym jest szybszy i mniejszy. 2. Eye of Cthulhu najważniejszą rolę tu spełni wielka platforma i mount królik lub hermes boots aby nie dać się złapać przy jego drugiej formie w której szybko szarżuje. 3. Eater of Worlds ten boss to wielki robal na którego przydadzą się bronie przebijające,  ponieważ on jest złożony z segmentów i każdy dostaje osobne obrażenia więc najlepszymi broniami na niego są meteor shot to pociski do broni palnej które przebijają się przez wrogów, jester arrow to strzały które przebijają, vilethorn to różdżka wystrzeliwująca pasma cierni i space gun który strzela wiązkami energii. 4. Brain of Cthulhu ten boss był dla mnie trudny ale ważna jest dobra zbroja bronie przebijające do zabijania jego obrońców i długa platforma aby umiejętnie unikać jego ataków. 5. Queen Bee tutaj dobra broń i zbroja nie wystarczą ten boss wystrzeliwuje żądła które zadają duże obrażenia i robi też mocne szarże. Przy niej warto zrobić w ulu dwie platformy i podczas jej szarż skakać z jednej na drugą a kiedy strzela żądłami po prostu chodzimy na lewo, prawo i strzelamy do niej. 6. Skeletron przy nim jak zawsze budujemy platformę i ważne jest unikanie ataków. Musimy na początku rozwalić ręce a potem głowę bo jak nie rozwalimy rąk to głowa dostaje dużo obrony. 7. Wall of Flesh jeden z ważniejszych ale też najłatwiejszych bossów ważny bo po nim dostajemy się do hardmode a najłatwiejszy to zaraz napiszę. Tego bossa bije się tak, że robimy bardzo ale to bardzo długą platformę i tylko biegnie my przed siebie i go atakujemy a umiera na pstryknięcie palcem. No to były bossy pre-hardmode niedługo będę pisać jak zabić bossy z hardmode czyli po prostu podzielę to na dwie części. Mam nadzieję, że pomogłem tym co nie dają rady na hardmode w Terraria. UWAGA najważniejszą rzeczą prawie obowiązkową jest zrobię na każdego bossa zestaw potek czyli regeneration potion, ironskin potion itd. 

    13 marca 2018 15:44 324
    0

    łatwo jest grać w takie gry

    13 marca 2018 17:09 324
    0

    To spróbuj przejść terrarie na expert mode bez odpowiedniego przygotowania na bossy

    14 marca 2018 17:46 324
    0

    Ja Sydney sm

    5 listopada 2018 19:41 324
    0

    Łatwo grać w takie gry

    5 listopada 2018 21:15 324
    0

    o co chodzi z tym tematem xd

    6 listopada 2018 11:34 324
    0

    Dzieki

    13 listopada 2018 16:01 324
    0

    dodaj artykuł w sekcji artykuły, a nie na forum, dostaniesz za to kd :p

    16 listopada 2018 23:57 324
    0

    dzieki

    17 listopada 2018 13:25 324
    0

    bic az padnie

    17 listopada 2018 19:45 324
    0

    Fajne info dzieki za porade.

    18 listopada 2018 07:50 324
    0

    XDD nieweim

    18 listopada 2018 10:04 324
    0

    Spoko

    22 listopada 2018 22:49 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się