• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Najlepsze postacie na JG

    Chciałbym się nauczyć grać na jg ale nie wiem czym.

    13 marca 2018 15:05 77
    0

    polecam worwika, evelinke, skarnera jak Cię stać.
    Polecam na youtube zobaczyć kanał jankosa jest esportowce grającym w G2 a po zatym jest polakiem.
    Jak byś mugł to zobacz mój poradnik do skarnera. W wyszukiwarce artykułów wpisz Poradnik#1 i wybież ten z ikonko skarnera użytkownika ferstDEV, byłbym wdzięczny
    A jak szukasz kompana do grania w lola to mój nick: ferstDEV

    13 marca 2018 18:42 77
    0

    PS grając na jg nie wzracaj uwagi naczt i wyzwiska bo na początku każdy gra słabo i ginie na gankach ale po miesiącu wejdzie wprawa

    13 marca 2018 18:48 77
    0

    KK

    13 marca 2018 19:48 77
    0

    Chcesz NAUCZYĆ SIĘ grać na jungli?
    Tak więc oto najprostsze i efektywne postacie oraz kilka drobnych rad... :)

    1. Warwick
    Ma doskonały sustain, bardzo łatwy clear i jest tankowaty, przy czym niezawodnie mobilny.
    Porady:
    >Maxuj pierwsze W, dopiero potem Q i E
    >Kolejność robienia campów: blue>gromp>wilki>red /// red>wilki>blue>gromp
    >Jako pierwszy item składaj tiamat, dopiero potem red smite'a
    >Nie rób golemków i ptaków dopóki nie zrobisz tiamatu!

    2. Master Yi
    W early może mieć problemy, zwłaszcza w obecnej mecie. Ale przy rozsądnej grze bezproblemowo zrobisz dobre staty i będziesz użyteczny dla teamu. Porad zbytnio nie mam, jedynie kolejność maksowania Q>E>W, standardowo.

    3. Nunu
    Sam gram nim strasznie dużo nawet na rozgrywkach rankingowych. Nunu NIE JEST do bicia się, nie jest do zabijania. Nunu ma być użyteczny dla teamu, ma supportować, ma dawać milion slowów, wardować, uprzykrzyć życie wrogiemu junglerowi i robić objectivy (Drake/Herald).
    Porady:
    >Gra pod Footworka + Overheal + Tenacity /// w drugim drzewku pełna mobilność, czyli Waterwalking i Celerity.
    >Składaj zawsze tanka z kilkoma supportowymi itemkami, aby być użytecznym dla teamu
    >Kolejność maxowania: Q>W>E
    >W teamfightach zawsze nakładaj swoje W na waszego ADC.
    >Nunu może w pełni samodzielnie zrobić Drake'a już na 4 POZIOMIE, wykorzystaj to dobrze.
    >Pamiętaj, by wykorzystywać jego pasywkę (5 autoataków = darmowa, ulepszona umiejętność)

    Dodatkowe 3 picki, których szczerze mówiąc po prostu nie chce mi się opisywać... :D
    >Xin Zhao
    >Jax
    >Cho'gath
    Ewentualnie amumu, chociaż musisz umieć go dobrze wykorzystać, więc najpierw podszkól się najlepiej pierwszymi 3 championami, jakich podałem i opisałem :)

    14 marca 2018 22:43 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się