• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Czemu jest tak dużo graczy którzy uważają że dziewczyny nie mogą grać w gry?

    Zaobserwowałam to głównie w lolu i Cs a jak już się okazuje że obiekt kpin umie grać to jest zachowanie jakby kobita była kawałkiem wyjątkowo smacznego mięsa XD

    4 marca 2018 13:33 77
    0

    bo znaczna większość internetu to dzieci w wieku 12-16 lat. A wiesz jak to dzieci, 0 litości, raz coś usłyszą to wszędzie powtarzają i karmią się dokuczaniem innym.

    9 marca 2018 19:04 77
    0

    dobra, nie doczytalem a się wypowiedziałem, myślałem, że chodzi o co inngeo, odpowiadając na pytanie: bo nie słyszy się zabardzo by dziewczyny grały w gry, uważa się, że to jest chłopięce zajęcie, jak się zapytasz chłopaka czy gra w gry to na 99% tak, a jak dziewwczyny to tak nie bardzo, a odpowiadając na drugą część pytania, po prostu chłopacy lecą na gamerki, bo można razem spędzić czas z dziewczyną właśnie przy grach, a nie wychodząc na spacer czy inne pozornie nudne i bezsensowne rzeczy.

    9 marca 2018 19:11 77
    0

    i jest jakiś głupi mit, że gamerki są ładne, nie wiadomo skąd się wziął

    9 marca 2018 19:12 77
    0

    Poprostu to sami egoiści którzy sa dupkami i nolifami

    10 marca 2018 08:47 77
    0

    Faceci uważają, że tylko oni potrafią dobrze grać, jednocześnie pickując dariusa który jest zerem w team fightachXD To troche smutne, bo często nie wierzą mi jak mówię że jestem dziewczyną i carruje im gierke meh

    10 marca 2018 12:54 77
    0

    @flamisz darius dużo robi w teamfightach, jak da radę wejść w środek

    10 marca 2018 21:45 77
    0

    Zaobserwowałęm to głownie w lolu i w cs ludzie kurczowo trzymają się stereotypów i nie może to do ich świadomości

    10 marca 2018 22:11 77
    0

    Tak jak osoba wyżej, najwiecej takich w lolu i cs ;) A najbardziej mnie smiesza Ci ktorzy zamykają i najwięcej sapią xd

    13 marca 2018 16:56 77
    0

    Jak dla mn dziewczyny potrafią grac nawet lepiej niz my ale to zalezy jakie prawda?

    18 marca 2018 17:28 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się