• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Pytanie dotyczące zadań.

    Wykonuję w grze pierwsze zadanie, nie za bardzo wiem, czy jest sens je kontynuować, ponieważ nie mam takiego samego nicku, jak tu. Gra daje nazwy z generatora, a zmienić je możemy za pomocą karty, którą uzyskujemy za prawdziwe pieniądze. Żeby odebrać nagrodę jest napisane, że muszę mieć nick taki sam lub podobny do tego na gamehag. Konta tu i tam mają taki sam adres e-mail. Czy mogę otrzymać KD za wykonane zadanie, jeśli mój nick nie jest taki sam?

    12 maja 2020 15:24 2700
    0

    Sprawdź czy masz rozpoczęte zadanie z gry w zakłądce powiadomień jeśli tak to wyślij screena, jeśli nie przejdzie, zrób screena gdzie widać twój adres email taki sam jak na gamehagu cześto tak można zweryfikować czy to ty wykonałeś zadanie. Ps jeśli będziesz miał problemy wyślij mi zapro do znajomych jak będę mógł pomogę

    12 maja 2020 15:34 2700
    0

    Da się ustawić własny nick, wystarczy samemu go wpisać na początku na etapie tworzenia postaci

    12 maja 2020 18:23 2700
    0

    Dzięki za pomoc, spróbuję tak zrobić. // Nie wiem, ja miałem do wyboru tylko płeć i gdy klikałem na którąś, nick już był wybrany, typu Koge Ash i tak dalej. Jak "odświeżałem" (klikałem na zmiane 2 płci) to nick się zmieniał, ale kliknięcie pola gdzie był nie pozwalało mi na jego zmianę.

    12 maja 2020 18:33 2700
    0

    Nick jest edytowalny przy wyborze płci. Jeśli dopiero zaczynasz, to załóż konto od nowa, też się przejechałem na tym. Możesz też się bawić jak koledzy wyżej wymieniali, coś może zadziałać, też może pomóc ręczne wysłanie screena do supporta. Ale mi się nie chciało bawić i szybko się skapowałem że głupio się nazywam więc po prostu dla pewności zacząłem od nowa. Miałem może z 10 lvl to mała strata, jak pierwsze 30 w kilkanaście min się robi...

    13 maja 2020 16:34 2700
    0

    nikt- na pewno wiesz o jakiej grze mówisz? nawet nie piszesz poprawnie i wygląda na spam. A w tej grze lvl do 20 któregoś idą niemal instantowo- pogadaj z kimś i dostajesz lvl. do 30 wchodzą nadal gładko. dopiero potem zaczyna się prawdziwa farma

    16 maja 2020 11:45 2700
    0

    Ja miałam zupełnie iiny i mi zaliczyło

    18 maja 2020 10:28 2700
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się