• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Aplikacja na telefon

    Czy wy też tak macie że dostajecie powiadomienia z apki dopiero wtedy kiedy ją włączycie? Już jakiś czas mam ją zainstalowaną i żadne powiadomienia o tym że ktoś do mnie napisał się nie pokazują. Czy to jest normalne czy da się to jakoś naprawić? Mam wrażenie że ona nie działa poprawnie. Tak samo jak próbowałem wykonać zadania z ściany którą jest na przykład zainstalowanie i otworzenie apki delikatesy centrum a żadnych KD nie dostałem :T

    29 kwietnia 2020 18:04 491
    0

    Tak, co kilka dni trzeba ją odpalić by dostawać świeże powiadomienia.

    29 kwietnia 2020 18:30 491
    0

    Ja ją codziennie odpalam i przy każdym odpaleniu zasypuje mnie powiadomieniami które powinny się wyświetlać w ciągu dnia :/

    29 kwietnia 2020 19:26 491
    0

    aha nie wnikam

    29 kwietnia 2020 19:52 491
    0

    Chyba napiszę do supportu bo widzę że ludzie są baaardzo pomocni :)

    29 kwietnia 2020 19:57 491
    0

    A punkty za zadania przyznaje?

    29 kwietnia 2020 20:16 491
    0

    a jak ja ci mam pomóc, jak ze mnie taki samotnik, że nikt do mnie nie pisze i skąd miałabym mieć o tym powiadomienia żeby wiedzieć czy przychodzą? ;(
    ze ścianami to jest niezależne od apki, to sprawa złych oferujących. ewentualnie, jak większość, nie wykonujesz zadań poprawnie.

    29 kwietnia 2020 20:19 491
    0

    Czyli że z tymi ścianami lecą sobie w chuja? Bo w sumie zdanie wykonałem a nic się nie stało

    29 kwietnia 2020 20:28 491
    0

    ja bym tego tak na pewno nie określiła xD ale czasem masz "zrób quiz" a zapominają dodać że masz go zrobić na 100%. albo te delikatesy, ja tam teraz widzę ponad pół tuzina ofert na to, większość mówi o dokonaniu rejestracji w aplikacji, ale niektóre tylko o jej otworzeniu. czasami jest też kilka ofert z jednej gry i może się komuś wydawać, ze zrobi je wszystkie, a tu lipa, bo w każdej trzeba być przecież nowym użytkownikiem, więc trzeba by było użyć kilku urządzeń...

    29 kwietnia 2020 20:38 491
    0

    Aha... Teraz przynajmniej ogarniam mniej więcej jak to działa... Niech mi tylko spróbuję nie zaliczyć zadania w lords mobile na nabicie 11lvl zamku

    29 kwietnia 2020 21:30 491
    0

    zależy ja mam kilka takich co dają ale rzadko powiadomienia bez włączenia

    29 kwietnia 2020 21:50 491
    0

    Właśnie jest duża szansa, że nie dostaniesz kd. Ja robiłem te zadania i nie dostałem nic. Jak pisałem do supportu to najpierw dawali jakieś rady a potem oznajmili, że nie da się nic z tym zrobić i polecili abym zaczął od nowa grać na innym urządzeniu. Tutaj przestałem robić zadania na telefonie. Gorzej miał jakiś inny użytkownik który trochę wydał aby przyspieszyć zadanie i dostać szybciej kd. Mu też nie zaliczyło i był pare złoty do tyłu.

    30 kwietnia 2020 12:51 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się