• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Czemu nie mogę wyjść z brązu lub silvera?

    Zapewne wielu z was grają w League of Legends od jakiegoś czasu i mają wiecznie problem brzmiący: "Czemu mam ciągle noob teamy?". Powiedzmy sobie że nie ma takiego czegoś jak noob team oraz to, że każdy miewa gorsze gry gdzie nieda rady wykerować. Nawet ci najlepsi.


               Zacznijmy od tego, że grając i przegrywając nie powinniśmy obwiniać drużyny. Na przykład gdy wywaliłeś się na ganku, to nie pinguj swoich sojuszników, że nic nie zrobili. Pomyśl o tym, co ty zrobiłeś źle, na przykład że za wcześniej wszedłeś nie uniknąłeś umiejętności przeciwnika czy nawet obrałeś zły focus. W takich sytuacjach staraj się zachować spokój i zamiast napisać "WTF IDIOTS DO SOMETHING!" i przeproś ich i napisz, że to twoja wina.
               A teraz przejdźmy do gry na lini. Zapewne denerwujące jest, gdy przeciwnik wygrywa na nas linie a nasz dżungler nie chce nic zrobić. Lecz nic straconego. W takiej sytuacji rozstaw wardy aby uniknąć dive'a i staraj się grać defensywnie a przy tym zabijać jak najwięcej minionów. Jeżeli grasz range postacią to masz dużo łatwiej. 15 zabitych stworów to jest równowartość złota co za zabójstwo. Co innego gdy wygrywasz linie a przeciwny dżungler przychodzi raz - zużywasz błysk, przychodzi po raz drugi - zabija Cię i poraz trzeci to samo co na drugim ganku. Przede wszystkim używaj totemów wizji a po za nimi nie staraj się mocno pushować. Pushowanie ma oczywiście zalety np. przeciwnik nie zabije wszystkich minionków, ale wadą tego jest narażenie się na ganka od przeciwnego leśnika.
              Teraz zajmijmy się późniejszą fazą gry. Late game to jest moment gry, gdy wszyscy gracze mają ok.18 lvl oraz pełny lub prawie pełny build. Należy wtedy chodzić grupą ponieważ jeżeli przeciwnicy Cie złapią to możesz zaszkodzić również swojej drużynie, ponieważ nie wygrają walki 4v5 (szczególnie gdy grasz adc lub apc). Istnieje jeszcze ważna zasada, aby nie walczyć o nic. Każda walka powinna być o jakiś cel. Może być to smok, baron, wieża inhibitor czy nawet nexus. Wygrana walka bez wziętych objektów teoretycznie nic nam nie daje. A teraz wróćmy na chwilę do wyboru postaci ponieważ ma to związek z superstworami. Jak wiemy kompozycja full AD team nie jest dobra. Jest wiele powodów dlaczego nie powinniśmy tak grać. Na przykład dlatego że przeciwnik picknie malphita i zbuduje sam pancerz i bez true damage nie będziemy w stanie go zabić, albo chociażby superstwory które ukazują się po zniszczeniu inhibitora mające ujemne mr co daję postaciom AP dużo łatwiejsze zabicie ich.
            Podsumowując, gdy chcesz wbić wyższą range niż silver pamiętaj aby nie być toksycznym, nie obwiniać drużyny, ostrożnie grać na lini czy gankować jeśli grasz jako jungler, a w późniejszych fazach gry chodzić z drużyną, walczyć o objekty a po zniszczeniu inhibitora wycofać się gdy wiemy że nie zdążymy skończyć gry.

    Mam nadzieję, że ten artykuł komuś pomoże. Jeżeli nie rozumiecie niektórych słów to polecam zajrzeć na tą stronę, gdzie są one wyjaśnione

    https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1380&PART=20

    14 grudnia 2017 11:51 324
    0

    Wybierz sobie jedną główną i jedną poboczną linie i na główną trenuj jedynie 3 postaxie a poboczną 2. To pozwoli ci lepiej kontrolować chempiony którymi grasz

    14 grudnia 2017 14:57 324
    0

    Nie graj w lola. Albo ucz sie grać, przewidywać i różne tego typu

    15 grudnia 2017 14:12 324
    0

    Dramatycznie tutaj

    15 grudnia 2017 20:18 324
    0

    Zgadzam się z użytkownikiem XBARIx

    22 grudnia 2017 22:31 324
    0

    Wystarczy mieć maina by wyjść z brązu, nic dodać nic ująć

    26 grudnia 2017 00:38 324
    0

    nie wiem kombinuj

    29 grudnia 2017 18:15 324
    0

    Graj Leoną, to pomoże

    31 grudnia 2017 15:19 324
    0

    może dla tego że ? niewiem xd

    21 lipca 2021 15:29 324
    0

    jest brąz? sądziłem że jest gold i silver

    21 lipca 2021 20:11 324
    0

    tylko

    21 lipca 2021 20:12 324
    0

    Siema przyszedłem nabić xp ale mi xp nie nabija się what the

    2 sierpnia 2021 10:55 324
    0

    znajdz jakiegos picka co gromi silvery i graj tym XD

    2 sierpnia 2021 11:38 324
    0

    niewiem co to za gra xddd ale chce xp

    2 sierpnia 2021 12:09 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się