• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Co to za gra .

    Fajna? Piszcie w kom.

    8 kwietnia 2020 14:27 2896
    0

    Czy fajna czy nie,to zależy kto co lubi. Jeśli lubisz gry, w których poznajemy historie, przeżywamy różne przygody i wybieramy naszego wybranka serca to jest to gra dla Ciebie jeśli jednak nie za bardzo interesują Cię takie klimaty to może warto poszukać czegoś innego.

    10 kwietnia 2020 13:53 2896
    0

    TA GRA JEST SUPERRRRRRR ogolnie to tam jest historyjka i musisz ja przechodzic. jest fantasty a ja takie lubie heheh

    10 kwietnia 2020 14:32 2896
    0

    aha nie grałam ale chyb aspróbuję

    10 kwietnia 2020 15:18 2896
    0

    Ta gra polega na tym że jesteśmy głowną bohaterką która przerzywa wspaniałe przygody w Eldaryi. Ma ona swojego wybranka serca którego ty wybierasz i starasz sie z nim miec jak najlepsze relacje

    10 kwietnia 2020 15:19 2896
    0

    Moim zdaniem ta gra jest świetna dla osób które lubią lub kojarzą takie gry ja "Episode" czy "Słodki Flirt" W grze przenosimy się do magicznej krainy później doświatczamy różnych ciekawych przygód. Na początku poznajemy trzech chłopaków: Ezarel, Nevra i Valkyon. W późniejszych etapach gry możemy nawiązać z wybrankiem serca romantyczną więź. W grzy dostępne są również mini-gry w których wygrywamy mannę ( walutę za którą możemy grać) okazjonalnie do gry dochodzą również eventy w których wygrywamy wszelakie nagrody.
    Ogólnie polecam grę jest ona po prostu przyjemna. ;)

    10 kwietnia 2020 19:52 2896
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się