• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Jak bunny hopować oraz jak poprawić aima CS:GO

    Pewnie każdy chce B-hopować jak zuhn, ub strzelać headshoty jedną pestką z deagla. Ja postaram się wam to ułatwić.


    Zacznijmy więc od skakania. Zanim zaczniemy skakać jak zuhn, to warto pograć około 10 godzin na serwerach społecznościowych z auto B-hopami. są takie, że tylko trzymamy spację i ruszamy myszką, a my się rozpędzamy. To pomoże wam zrozumieć mechanikę tych skoków. Jak już macie zrobiony pierwszy krok, to możecie iść na jakąś mapę na której szczególnie chcecie skakać. Polecam wam na początek zbindować scrolla, aby łatwiej było wam płynniej skakać. Tu są komendy do zbindowania:  bind ''MWHEELUP'' ''+jump''   oraz   bind ''MWHEELDOWN'' ''+jump'' .Dalej musicie sami opanować płynne skoki. Kiedy to wam będzie się udawało, to możecie zacząć przesuwać myszkę na prawo oraz lewo. Jak się nie mylę nazywa się to strejfowaniem czy jakoś tak. Teraz powiem wam jak zacząć bunny hopy. Rozpędzacie się oczywiście klawiszem W jak już będziecie pewni, że macie dobrą prędkość trzeba puścić klawisz i zacząć ruchy myszką, skakanie oraz naciskanie klawiszy A i D. Jak kierujecie myszkę na lewo, to klikacie i przytrzymujecie klawisz A, a jak myszka wędruje na prawo, to wtedy przytrzymujemy klawisz D. Potem to wszystko sklejamy i powinniśmy skakać ze zwiększoną prędkością. Od razu powiem, że na meczach turniejowych jest to trudniejsze. Polecam najpierw ćwiczyć na serwerach 128tick.                

    No i jeszcze dodam trochę o skryptach na bunny hopa. Sądzę, że za to VACa nie da się dostać, gdyż tego nawet cheatem nie można nazwać. Ja sam kiedyś używałem skryptów ( ale teraz już opanowuję B-hopy i już często mi się udają). Po prostu one dają jedną rzecz. Jak trzymamy spację, to mamy płynne skoki. Nic więcej. Więc na  początek też polecam na nich trochę pograć, gdyż mówię bana za to nie wyrwałem, jak grałem ciągle na tych skryptach.

    No to teraz będzie o poprawie aima. Tutaj bardzo polecam grać na przykład z kolegami mapki z przeszkodami, czyli że tylko widać kawałki głów. Są takie mapy, i sam na takich gram. Trzeba się przyzwyczaić, żeby trzymać celownik na poziome głowy, a nie w ziemi. Sam to jeszcze opanowuję, ale efekty już widać gołym okiem. Na prawdę. Potrzebna będzie też wam nauka pestkowania, czyli strzelać w miarę pojedyńczo pociskami, a nie wystrzeliwując na przykład cały magazynek.                                                 

    No i to raczej na tyle. Ze skakania sorry jak może to być lekko niezrozumiałe, gdyż wolałbym tego nie pisać, lecz nagrać jakiś film o tym. Z aimem to moim zdaniem tylko tyle trzeba się uczyć, gdyż ja tylko korzystam z tych porad, które podałem powyżej, a tak jak napisałem wcześniej efekty są już nawet bardzo widoczne. Pozdro, Krysteqyt

    5 kwietnia 2020 15:28 324
    0

    spoko serio mi pomogło

    5 kwietnia 2020 15:54 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się