• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Co się zmieniło, jest sens grać?

    Co się zmieniło przez ostatnie kilka lat w NosTale z takich ważniejszych rzeczy? Jest sens jeszcze w to grać? Ta gra przez kilka lat wymierała i ciekawi mnie jak sobie teraz radzi. Jeśli nie polski serwer to może jakiegoś innego kraju nieźle sobie radzi? Mają w planach serwer globalny?

    23 lutego 2020 16:06 59
    0

    dołączam się do pytania

    22 kwietnia 2020 12:06 59
    0

    Wiem, że data ale jestem aktywnym graczem NosTale i mogę wam trochę powiedzieć. Gra jak była tak jest p2w, lecz teraz łatwiej jest zarobić hajs. Dodali nowe akty i potężne eq na lvl bohatera. Zmienili system funkcjonowania bb tak, że bb to teraz jeden z głównych sposobów zarobku. Aktywnych graczy jest nadal dużo. Była fuzja, która połączyła ze sobą wszystkie serwery w jeden (Feniks), częściej są eventy bierne takie jak np. zwiększenie expa lub większa szansa na upanie sp. Jeżeli chcesz wrócić do NosTale nie wydawając pieniędzy, to raczej nie ma szans na bycie w topce graczy. Ja osobiście nigdy na ta gre nie wydałem i dobrze się bawie grając od 7lat :D Jeżeli coś jeszce będziecie chcieli wiedzieć to piszcie :)

    19 czerwca 2020 22:46 59
    0

    @Storix94 a wiesz jak zrobić klasę specjalną?

    1 grudnia 2020 12:56 59
    0

    napisałem ci pod innym postem

    2 grudnia 2020 20:16 59
    0

    jak zrobić klase specjalną

    3 grudnia 2020 13:21 59
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się