• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    World of Warships - Free Premium Bonus!

    (4.36/5) 8941 ocen

    Graj i zdobądź

    3300
    Kamienie Dusz

    Za 3 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Rozegraj przynajmniej 7 bitew i zdobądź swój pierwszy okręt wojenny

    Ciekawe wykonanie zadania 1

    Generalnie to wykonuje zadanie 1 po raz 3 za każdym razem tworząc nowe konta, prowadząc rejestracje w dobry sposób, mimo to zadanie za każdym razem zostaje odrzucone, a powód ten sam. Powiecie piszcie do wsparcia? Proszę bardzo za każdym razem w odpowiedzi dostaje że z ich informacji wynika że rejestracja nie przebiegła pomyślnie, a mało tego bo szablon wypowiedzi jest taki sam. Ja generalnie myślałem że wsparcie to ma być wsparcie, a nie osoba znudzona życiem robiąca ctrl+c ctrl+v . Samo zadanie jak wcześniej pisałem robiłem 3 razy z 3 nowymi kontami, z tego co wiem serwis ten działa tak samo jak serwis ******** czyli za zarejestrowane konto i osiągnięty cel na tym koncie z ich linku oni zostają za to wynagrodzeni a sama część tego wynagrodzenia trafia do graczy którzy chcą odebrać swoje nagrody za punkty zdobyte robiąc dane osiągnięcia w grze. Z tego co widze to albo pracownicy tej strony mają naprawdę wielkie problemy albo są bardzo skąpi i oszukują nas na pieniądze i czas zainwestowany w robienie zadań. Ten artykuł ma na celu poruszenie problemu ,którego doświadczyłem i znalezienie pomocy być może u osób, którym ten problem udało się rozwiązać, gdyż na wsparcie nie ma co liczyć. Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i ból **** wyrażony w tym temacie.

    27 listopada 2019 23:18 6547
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się