• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Normalna dyskusja, maybe?

    Nie wydaje Wam się, że przez to, że za każdy komentarz dostaje się punkty doświadczenia, to niemal nikt nie prowadzi tutaj jakiejś logicznej dyskusji? Większość patrzy tylko na pierwsze pytanie i komentuje, a jak się chce pociągnąć temat dalej, albo w tym temacie dopytać o coś podobnego, to się jest ignorowanym, bo i tak wszyscy odpisują tylko na pierwszy komentarz :/

    21 listopada 2019 09:10 491
    0

    Co poradzisz? większość forum to dzieciaki, które słabo rozwinęły zdolność myślenia.

    21 listopada 2019 09:33 491
    1

    Oj tam, ja ci zawsze odpowiem jeśli potrafię xD

    21 listopada 2019 16:31 491
    0

    Cóż, w zasadzie to nie wiem dlaczego tak gonią za tym expem, ponieważ po zdobyciu lvl 3 strona nie oferuje nic ciekawego. Oczywiście są KD za poziom ale strasznie mało w porównaniu do tego ile trzeba się narobić na ten lvl. Dlatego ja nie potrafię zrozumieć osób, które piszą byle co albo odkopują stare tematy byle tylko zdobyć odrobinę expa. Daleko szukać nie trzeba, wystarczy spojrzeć pod nasze wpisy od XGregoriusx oraz BatamnekPL.

    21 listopada 2019 19:06 491
    0

    Dziwi mnie jednak, że tylko my się w tym temacie udzielamy (mam na myśli normalny udział, sam wiesz o co chodzi). Wydawało mi się, że wśród tylu ludzi na portalu spokojnie znajdą się więcej niż dwie osoby, które będą chciały normalnie pogadać. Jak do tej pory w co bym nie grała, na jakim forum bym się nie udzielała, to off-topicowe tematy były zawsze najpopularniejsze, a wątek rozmowy zmieniał się co 5 minut, tylu ludzi się wypowiadało...

    22 listopada 2019 10:14 491
    0

    W sumie to wszyscy macie rację. Po prostu myślałam, że chociaż jeden tego typu temat by się tu utrzymał, ale domyślam się, że raczej nie ma na to ani szans, ani w ogóle sensu...

    22 listopada 2019 20:59 491
    0

    Ja jestem za zostawieniem tematu. Może wyjdzie z tego coś ciekawego :D

    23 listopada 2019 10:35 491
    0

    Muszę przyznać rację drenn, community jest tutaj dość młode, sam mam czasem problemy ze wystawianiem artykułów bo jeden znawca napiszę z jakiejś racji że plagiat no i wszyscy go poprą bez żadnego sprawdzania... jest to strasznie irytujące. Zamiast takiej dyskusji przydałby się prawdziwy czat taki dla wszystkich, bo faktycznie jest tutaj dość niewygodnie pisać tak jak powiedział KappaHype.

    23 listopada 2019 11:10 491
    0

    Czat wydaje się dobrą opcją, jednak gdyby dobrali się do niego nasi uzytkowniy, to byłby tam jeden wielki spam. Znam z doświadczenia.

    23 listopada 2019 16:03 491
    0

    Jeżeli byłby spam, no to może jakiś cooldown (możliwość pisania co kilka sekund)?

    23 listopada 2019 16:32 491
    0

    Można dać limit co kilka sekund, jednak nadal będzie spam. Od ponad 10 lat krążę po forach i wiem, że ludzie najpierw piszą a potem myślą. Przez to potrafią wysłać kilka wiadomości pod rząd zamiast napisać jedną większą.

    23 listopada 2019 18:36 491
    0

    No ok, ale nawet jeżeli większość forum opanowana jest przez spamerów, to czy mimo wszystko nie dało by się w jakikolwiek sposób utworzyć "enklawy normalności", gdzie ludzie mogli by się na luzie poznać, spokojnie pogadać? Próbowałam znaleźć to o czym mówił drenn, normalne rozmowy w komentarzach pod artykułami, ale nie mogłam... Chciała bym powstania takiego tematu, na który zaglądasz z ciekawości, ot poczytać sobie to co od Twojej ostatniej wizyty ludzie napisali i czasem dorzucić coś od siebie.

    24 listopada 2019 13:28 491
    0

    Możesz też utworzyć tutaj grupę i zaprosić do niej odpowiednie osoby według ciebie. To chyba najrozsadniejsze rozwiązanie.

    24 listopada 2019 13:52 491
    0

    Popieram odpowiedź wyżej.

    24 listopada 2019 14:31 491
    0

    Tylko że do tego potrzebowała bym znać więcej niż te kilka osób które wypowiedziały się w tym temacie... Może założę taką grupę gdy nawiążę na gamehagu kilka interesujących znajomości, chyba że ktoś kto już ma taką "bazę" będzie chętny na uruchomienie takiej grupy.

    25 listopada 2019 09:31 491
    0

    Najlepiej polukać po komentarzach kto pisze w miarę sensownie. Najlepiej to widać właśnie w artykułach.

    25 listopada 2019 17:11 491
    0

    Ja tam otrzymuję kd za oceny, być może źle oceniasz. Ankiet nie polecam, bo mało komu działają. Jedynymi sensowynymi opcjami na kd są artykuły i gry.

    26 listopada 2019 08:48 491
    0

    KD za oceny otrzymujesz dopiero po jego publikacji bądź odrzuceniu. Trzeba też ocenić wszystkie, które są do oceny gdy akurat przeglądasz. No i musisz ocenić według tego schematu, jeśli artykuł wylądował na tablicy i oceniałaś go jako dobry to otrzymasz KD, ale jeśli oceniałaś źle a on trafił na tablicę to kd nie otrzymasz.
    Analogicznie jeśli oceniasz negatywnie i artykuł jest publikowany to również nie dostajesz nagrody.
    Wyjątkiem jest spam i plagiat, ponieważ za takie nie dostajesz już nic. Jest to celowe działanie by nie dawać KD cwaniakom, którzy liczą, że szybko zarobią oceniając wszystko jako plagiat.

    26 listopada 2019 13:10 491
    0

    Tylko kto decyduje o tym, czy koniec końców artykuł jest publikowany czy nie? Bo jeżeli decydują o tym głosy większości, to w takiej sytuacji jestem na straconej pozycji - wiele osób przecież pisało już na forum, że odrzucają im artykuły w które ci włożyli wiele czasu i uwagi...

    26 listopada 2019 13:34 491
    0

    Jeśli przejdzie weryfikację użytkowników to ląduje do oceny moderatorów gdzie sprawdzają wszystko dokładnie i jeśli jest ok to ustalają ile KD przyznać.
    Fałszywych oskarżeń o plagiat nie ma dużo, po prostu częściej ktoś pisze słabo i potem narzeka, że mu celowo odrzucają.
    a jak się zdarzy to wystarczy wstawić drugi raz i powinno przejść. Ja tak zrobiłem kilka dni temu z "przegląd artykułu od A do Z" i przeszło przy drugim podejściu. Teraz tylko czekam na akceptację od modów i kd.

    26 listopada 2019 13:44 491
    0

    zgadzam sie z wami

    26 listopada 2019 15:12 491
    0

    Przecież jakby ta strona była reklamowana jako miejsce, w którym możesz pisać z innymi, a nie jako strona od nagród, to ludzie by się bardziej skupiali na rozmawianiu :p

    26 listopada 2019 16:30 491
    3

    apacz2003, proszę nie kopiować moich komentarzy. Jeżeli chcesz sobie nabijać poziom, to szukaj tematów, w których masz jakąś wiedzę i chcesz się z nią podzielić.

    26 listopada 2019 21:23 491
    0

    Żeby znaleźć rzetelne informacje to też trzeba mieć wiedzę wyjściową, która pozwoli Ci na ich weryfikację :) Może kiedyś spróbuję się tego podjąć, jak będę miała więcej czasu, ostatnio z tym u mnie tak trochę średnio :P

    27 listopada 2019 09:15 491
    0

    czytając punkt "Czy grafiki związane są z tematem i czy są dobrej jakości" biorę go dosłownie . Nie ma wzmianki o pytaniu "czy grafiki w ogóle są" Jeśli nie ma ich w tekście to w takim wypadku oceniam tylko grafikę główną. Jeśli jest dobra, daję łapkę w górę.

    27 listopada 2019 09:52 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się