• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Hearthstone - Rycerze Tronu Mrozu [Kontynuacja]

    ,,Śmiertelnicy! Strzeżcie się, gdyż nadchodzi plaga nieumarłych!" Zapraszam do czytania!
    Witam wszystkich czytelników tego artykułu, dzisiaj przybliże wam nowe karty związane z nowym rozszerzeniem do Hearthstone - Knights of the Frozen Throne (Rycerze Mroźnego Tronu). Zapraszam do czytania... Data pojawienia się dodatku Data do końca nie jest znana, wiemy tylko że pojawi się w połowie sierpnia, przewidywany termin to 11 - 18 lipca, (wtedy kończy się Festiwal Mrozu Ahuna) ale to tylko przypuszczenia, reszty dowiemy się już nie długo. Bossowie w darmowej przygodzie Czy jesteście gotowi wybrać się do Cytadeli Mrozu? Na odważnych czeka 6 potężnych bossów, a na samej górze, na Tronie Mrozu, oczekuje Król Lisz, nieważne jaką klasą zamierzacie z nim walczyć, on będzie was dręczył na inny sposób, np. gdy wybierzecie maga, zaczniecie walkę z 1 pkt. zdrowia! Najgorzej jednak będą mieli paladyni (Król Lisz sam kiedyś był paladynem, był), jeżeli Lisz zabije waszego stronnika, wskrzesi go po swojej stronie pola bitwy. Jednak jeżeli uda wam się pokonać Króla Lisza 9 razy, otrzymacie specjalną nagrodę, specjalnego avatara paladyna - młodego księcia Arthasa, jeszcze zanim stał się Królem Liszem. Jak już mówiłem wcześniej, w Cytadeli znajdziecie jeszcze 6 potężnych bossów - Krwawa Królowa Lana’thel, Profesor Przebrzyd, Sindgragosa, Siewca Śmierci Zaurzykieł, Morowa Pani oraz Lord Kościejec i jego WIR KOŚCI!!!! Wyglądy bossów możecie znaleźć w bibliografii w punkcie drugim. Nowe Legendy Klasowe Oprócz Rycerzy Śmierci, każda klasa będzie miała nową legendę klasową, w czasie gdy piszę ten artykuł, legend klasowych nie mają: szaman, łotr, wojownik i kapłan. Reszta klas otrzymała już swoje legendy klasowe, nie będę o nich opowiadał, ponieważ zajęło by mi to trochę czasu, dlatego przedstawię tylko ich nazwy, ich wygląd możecie zobaczyć w bibliografii w punkcie 1 i 3 (nie wiem jak wklejać zdjęcia na nowym interfejsie, wybaczcie mi): Druid: Hadronox Łowca: Profesor Przebrzyd Mag: Sindragosa Czarnoksiężnik: Krwawa Królowa Lana’thel Paladyn: Bolvar Ognistokrwisty Bolvar Fordragon powraca, ale już nie jako człowiek, ale jako nowy Król Lisz. Karty Neutralne: W ostatnim artykule przedstawiłem wam dwie karty - Opiekunkę grobów i Księcia Kelesetha, dzisiaj przedstawię wam kolejne cztery: Nerubiański odczyniacz, Tykające plugastwo, Książę Taldaram, Ciałostrojna Nowe karty klasowe: Oprócz legend klasowych i kart neutralnych, wprowadzone zostaną następujące karty klasowe: Łowca: Rekinodźwiedź Mag: Upiór mrozu Upiorna przywoływaczka Paladyn: Boleść Światłości Łotr: Badacz zarazy, Trucizna pijawki Wojownik: Krwawa brzytwa, Ognioskalny pancerz, No Dajesz! Szaman: Czyniąca uroki, Lodołamacz Na dzisiaj to tyle, dziękuję za przeczytanie artykułu. Pamiętajcie: ,,Mocy nie trzeba się bać, bać należy się tych, którzy nią władają." Pozdrawiam! Mam nadzieję że nie zrobiłem błędów ortograficznyh, a także jeszcze raz przepraszam za to, że nie umiem wklejać zdjęć. Artykuł został w 100% napisany przeze mnie. /Matrixon Bibliografia: 1. https://eu.battle.net/hearthstone/pl/expansions-adventures/knights-of-the-frozen-throne/cards 2. https://eu.battle.net/hearthstone/pl/expansions-adventures/knights-of-the-frozen-throne/ 3. https://www.youtube.com/watch?v=BO7-AfLTgao

    31 lipca 2017 00:48 324
    0

    ja nie moge sie doczekac tego dodatku

    1 sierpnia 2017 00:44 324
    0

    znam hearthstone spoko gra polecam

    6 kwietnia 2021 16:01 324
    0

    omg dlaczego na tym forum są same arty

    23 lipca 2021 10:25 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się