• Sign in Sign up

  Collect

  Rewards

  Community

  How it works

  Interested in getting rewards for free?
  $5 for every new user with code: EARNWEB5
  Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
  Register Download
  Earnweb QR

  Escowatt Flag pl

  3 years ago

  Blind Wizard

  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  City
  Łódź
  Age
  3

  Chests

  No items in inventory

  Boosts

  Rewards

  Last user activity

  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  A user and Mery_1133 are friends now
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  He took part in a giveaway Control Epic Games CD Key | Minecraft Java Edition | Resident Evil 2 Remake PC GLOBAL |
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  Commented subject Wasze artykuły .
  4 years ago

  Niestety tak bywa, najlepiej jakby do oceniania artykułów był dodany jakiś minimalny czas, który ma to zająć. Według mnie, żeby ocenić artykuł trzeba go przeczytać w całości przynajmniej raz i się chwilę zastanowić. Oczywiście w przypadku oceniania jako plagiat nie ma to sensu bo to można sprawdzić w kilka sekund.

  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  A user and Piovani are friends now
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  4 years ago

  Claptrap wyróżnia się od innych Łowców, jego mechaniki są o wiele bardziej rozbudowane, ale też oparte o losowość. Jako sojusznik może sprawić, że normalnie trudna walka, skończy się bardzo szybko z pozytywnym dla nas skutkiem, jednak czasem może też irytować i spowodować, że zginiemy.


  q8i7Ms68fOvuaaJS18yuHtnCu9cJlF.jpg
  Claptrap – The Fragtrap – 
  jego umiejętność aktywna o nazwie VaultHunter.EXE, ma ona nie do końca określone działanie, ponieważ oprócz tego, że regeneruje mu życie do pełna to wybiera jeden pakiet ulepszeń, zależny od tego w jakiej sytuacji jesteśmy (ilość zdrowia, tarczy, amunicji i wiele innych czynników) oraz od tego jakie drzewko ulepszamy, jednak jest kilka pakietów podstawowych dostępnych od początku (nawiązują one do umiejętności aktywnej łowców z poprzedniej częśći). Pierwszy pakiet daje możliwość postawienia wieżyczki strzelającej rakietami, drugi daje nam topór, zwiększa statystyki walki w zwarciu, a efekt ten dostają również sojusznicy, kolejny pakiet powoduje, że dostajemy kopię, aktualnie trzymanej broni do drugiej ręki, oraz wraz z sojusznikami dostajemy regenerację amunicji i większą szybkostrzelność, czwarty pakiet pozwala przywołać latającego robota, atakującego przeciwników oraz wzmacnia ataki nasze oraz sojuszników, ale zmniejsza nam magazynek i celność. Piąty pakiet powoduje pojawienie się naszego hologramu, a my staniemy się niewidzialni i zadamy większe obrażenia wręcz, kolejny pakiet powoduje przywołanie sfery latającej przy przeciwnikach i zadającej im obrażenia od korozji i podpalenia. Szósty efekt powoduje, że zaczniemy się odbijać od powierzchni i odbijać pociski, sojusznicy również otrzymują ten efekt, kolejny pakiet działa tylko, jeśli gramy z sojusznikiem i powoduje, że przechodzimy do trybu Walki O Życie, ale za to wszyscy sojusznicy, którzy byli w tym trybie dostają Second Wind. Ostatni już z podstawowych pakietów, również tylko w trybie kooperacji daje nam bardzo dużą prędkość poruszania i laser leczący sojuszników oraz przeciwników. 

  • Pierwszym drzewkiem Claptrapa jest Boomtrap, skupiaja się na obrażeniach wybuchowych i bonusach statystyk broni. Początkowe ulepszenia powodują, że po przeładowaniu mamy większą szybkość strzelania i ładowania, ale zmniejsza naszą celność, za zabójstwa możemy się leczyć, ale kosztem zużycia tarczy. Kolejne poziomy powodują, że każdy strzał ma szansę być wybuchowy, a także nasz atak wręcz może wywołać falę uderzeniową odpychającą wrogów. Podczas Walki O Życie, możemy wysłać swój hologram, który emituje wybuchy. Dalej ulepszenia powodują, że za przeładowanie broni otrzymujemy bonus do obrażeń eksplozji, a także po zabójstwie mamy 25% szans, że pociski odbiją się od nas w kierunku przeciwników, otrzymamy tutaj też pakiet ulepszeń do umiejętności aktywnej (będzie on powodował, że zaczniemy wyrzucać z siebie granaty, a także każdy sojusznik wyrzuci z siebie granat). Drzewko daje nam możliwość emitowania wybuchu przy pierwszym strzale z magazynka, ale zużyje to, część naszego zdrowia. Kolejny poziom ulepszeń daje nam stacki, po uzbieraniu 5 możemy wywołać specjalny atak w zwarciu podpalający przeciwników. Jest też ulepszenia zwiększające obrażenia ostatniego strzału z magazynku. Ostatni poziom powoduje, że czym niższy mamy stan zdrowia tym większą mamy szybkostrzelność i szybkość ładowania, a także dostajemy kolejny pakiet do VaultHunter.EXE (powodujący, że claptrap otrzymuje cztery armaty automatycznie strzelające do okoła kulami armatnimi w rytm muzyki). 
  • I Love You Guys to drugie jego drzewko, głównie zapewniające ulepszenia sojuszników i bonusy za pracę zespołową. Pierwsze poziomy ulepszeń powodują, że podczas wskrzeszania i po nim, ty oraz sojusznik otrzymujecie odporność na obrażenia i regenerację, możemy też dostawać stacki, które dają nam i sojusznikom regenerację zdrowia za zadawanie obrażeń przeciwnikom. Można też zmniejszyć czas oczekiwania na umiejętność aktywną naszą oraz naszych sojuszników. Jest też ulepszenie naszych statystyk zależne od ilości sojuszników w grze, a także umiejętność przyciągania do siebie wrogów podczas Walki O Życie i odblokowuje pakiet VaultHunter.EXE (polega ono na tym, że Claptrap  zamienia się w bombę i wysadza, zadając ogromne obrażenia wrogom, ale przechodzi w tryb Walki O Życie). Kolejny poziom daje możliwość tworzenia leczącej novy w każdym zabitym przeciwniku oraz odblokowuje kolejny pakiet umiejętnośći aktywnej (daje on dwukrotne zwiększenie statystyk broni: szybkostrzelność, szybkość przeładowania i pojemność magazynka, u nas oraz sojuszników i odnawia nam amunicję). Wyższe poziomy dają nam ulepszenie pojemności i ładowania tarczy, uwalnianie leczącej novy, gdy stracimy tarczę oraz zwiększenie maksymalnego zdrowia oraz ochrony przed obrażeniami. Dostajemy też szansę na krótkotrwałe zwiększenie statystyk po zyskaniu Second Wind oraz stałe powiększenie rozmiaru magazynku u nas oraz sojuszników. Ostatnie ulepszenie powoduje, że możemy przybić piątkę z sojusznikiem, co spowoduje, że zyskamy razem z sojusznikiem zwiększone zadawanie obrażeń, szybkostrzelność oraz regenerację zdrowia. 
  • Trzecim drzewkiem Claptrapa jest Fragmented Fragtrap, które daje nam głównie losowe efekty i system programów, które po aktywowaniu się wzmacniają nas przez jakiś czas. Na początku dostajemy program, który losowo wybiera typy broni, do których zyskujemy szybkostrzelność, prędkość przeładowania, ale broń, która nie została wybrana będzie zadawała mniejsze obrażenia. Ulepszymy też zdolność do otrzymywania trafień krytycznych za otrzymane obrażenia, a także kolejny program, który wybiera tarczę lub zdrowie i ulepsza ten atrybut, jego pojemność i regenerację kosztem zmniejszonych zadawanych obrażeń. Kolejne poziomy pozwalają zwiększyć statystyki podczas walki o życie oraz zwiększyć celność podczas otrzymywania obrażeń, a także dają kolejny program, który losowo zwiększa statystyki walki w zwarciu, ale zmniejsza obrażenia broni dystansowej. Jakby wszystkiego było mało to jest też ulepszenie, które kilkukrotnie zwiększa bonusy i kary programu, który wylosujemy, a także dostajemy nowy pakiet umiejętności aktywnej (powoduje on, że jednen strzał zużyje całą amunicję z magazynka, odrzuci nas do tyłu i zada duże obrażenia, efekt dotyczy też sojuszników). Drzewko dalej oferuje nam zwiększenie obrażeń granatów oraz wyższe obrażenia i prędkość ruchu po zabójstwie, a także kolejny program, który wybiera jeden żywioł, którego obrażenia będą zwiększone, jednocześnie zmniejszając obrażenia pozostałych, a kiedy stracimy tarczę, lub zdrowie uwolnimy wybuch z efektem wylosowanego elementu. Kolejne ulepszenia dają nam bonusy do walki wręcz i zwiększanie jej statystyk, a ostatnie ulepszenie powoduje, że każdy kolejny wylosowany program powoduje emisję tęczowej novy, która zadaje obrażenia ze wszystkich żywiołów na raz i odblokowuje ostatni już pakiet umiejętności aktywnej (powoduje pojawienie się kuli dyskotekowej nad naszą głową, która strzela laserami z różnymi efektami w przeciwników. 

  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  received a reward - 1820 Riot Points EUNE.
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  4 years ago

  Claptrap wyróżnia się od innych Łowców, jego mechaniki są o wiele bardziej rozbudowane, ale też oparte o losowość. Jako sojusznik może sprawić, że normalnie trudna walka, skończy się bardzo szybko z pozytywnym dla nas skutkiem, jednak czasem może też irytować i spowodować, że zginiemy.


  q8i7Ms68fOvuaaJS18yuHtnCu9cJlF.jpg
  Claptrap – The Fragtrap – 
  jego umiejętność aktywna o nazwie VaultHunter.EXE, ma ona nie do końca określone działanie, ponieważ oprócz tego, że regeneruje mu życie do pełna to wybiera jeden pakiet ulepszeń, zależny od tego w jakiej sytuacji jesteśmy (ilość zdrowia, tarczy, amunicji i wiele innych czynników) oraz od tego jakie drzewko ulepszamy, jednak jest kilka pakietów podstawowych dostępnych od początku (nawiązują one do umiejętności aktywnej łowców z poprzedniej częśći). Pierwszy pakiet daje możliwość postawienia wieżyczki strzelającej rakietami, drugi daje nam topór, zwiększa statystyki walki w zwarciu, a efekt ten dostają również sojusznicy, kolejny pakiet powoduje, że dostajemy kopię, aktualnie trzymanej broni do drugiej ręki, oraz wraz z sojusznikami dostajemy regenerację amunicji i większą szybkostrzelność, czwarty pakiet pozwala przywołać latającego robota, atakującego przeciwników oraz wzmacnia ataki nasze oraz sojuszników, ale zmniejsza nam magazynek i celność. Piąty pakiet powoduje pojawienie się naszego hologramu, a my staniemy się niewidzialni i zadamy większe obrażenia wręcz, kolejny pakiet powoduje przywołanie sfery latającej przy przeciwnikach i zadającej im obrażenia od korozji i podpalenia. Szósty efekt powoduje, że zaczniemy się odbijać od powierzchni i odbijać pociski, sojusznicy również otrzymują ten efekt, kolejny pakiet działa tylko, jeśli gramy z sojusznikiem i powoduje, że przechodzimy do trybu Walki O Życie, ale za to wszyscy sojusznicy, którzy byli w tym trybie dostają Second Wind. Ostatni już z podstawowych pakietów, również tylko w trybie kooperacji daje nam bardzo dużą prędkość poruszania i laser leczący sojuszników oraz przeciwników. 

  • Pierwszym drzewkiem Claptrapa jest Boomtrap, skupiaja się na obrażeniach wybuchowych i bonusach statystyk broni. Początkowe ulepszenia powodują, że po przeładowaniu mamy większą szybkość strzelania i ładowania, ale zmniejsza naszą celność, za zabójstwa możemy się leczyć, ale kosztem zużycia tarczy. Kolejne poziomy powodują, że każdy strzał ma szansę być wybuchowy, a także nasz atak wręcz może wywołać falę uderzeniową odpychającą wrogów. Podczas Walki O Życie, możemy wysłać swój hologram, który emituje wybuchy. Dalej ulepszenia powodują, że za przeładowanie broni otrzymujemy bonus do obrażeń eksplozji, a także po zabójstwie mamy 25% szans, że pociski odbiją się od nas w kierunku przeciwników, otrzymamy tutaj też pakiet ulepszeń do umiejętności aktywnej (będzie on powodował, że zaczniemy wyrzucać z siebie granaty, a także każdy sojusznik wyrzuci z siebie granat). Drzewko daje nam możliwość emitowania wybuchu przy pierwszym strzale z magazynka, ale zużyje to, część naszego zdrowia. Kolejny poziom ulepszeń daje nam stacki, po uzbieraniu 5 możemy wywołać specjalny atak w zwarciu podpalający przeciwników. Jest też ulepszenia zwiększające obrażenia ostatniego strzału z magazynku. Ostatni poziom powoduje, że czym niższy mamy stan zdrowia tym większą mamy szybkostrzelność i szybkość ładowania, a także dostajemy kolejny pakiet do VaultHunter.EXE (powodujący, że claptrap otrzymuje cztery armaty automatycznie strzelające do okoła kulami armatnimi w rytm muzyki). 
  • I Love You Guys to drugie jego drzewko, głównie zapewniające ulepszenia sojuszników i bonusy za pracę zespołową. Pierwsze poziomy ulepszeń powodują, że podczas wskrzeszania i po nim, ty oraz sojusznik otrzymujecie odporność na obrażenia i regenerację, możemy też dostawać stacki, które dają nam i sojusznikom regenerację zdrowia za zadawanie obrażeń przeciwnikom. Można też zmniejszyć czas oczekiwania na umiejętność aktywną naszą oraz naszych sojuszników. Jest też ulepszenie naszych statystyk zależne od ilości sojuszników w grze, a także umiejętność przyciągania do siebie wrogów podczas Walki O Życie i odblokowuje pakiet VaultHunter.EXE (polega ono na tym, że Claptrap  zamienia się w bombę i wysadza, zadając ogromne obrażenia wrogom, ale przechodzi w tryb Walki O Życie). Kolejny poziom daje możliwość tworzenia leczącej novy w każdym zabitym przeciwniku oraz odblokowuje kolejny pakiet umiejętnośći aktywnej (daje on dwukrotne zwiększenie statystyk broni: szybkostrzelność, szybkość przeładowania i pojemność magazynka, u nas oraz sojuszników i odnawia nam amunicję). Wyższe poziomy dają nam ulepszenie pojemności i ładowania tarczy, uwalnianie leczącej novy, gdy stracimy tarczę oraz zwiększenie maksymalnego zdrowia oraz ochrony przed obrażeniami. Dostajemy też szansę na krótkotrwałe zwiększenie statystyk po zyskaniu Second Wind oraz stałe powiększenie rozmiaru magazynku u nas oraz sojuszników. Ostatnie ulepszenie powoduje, że możemy przybić piątkę z sojusznikiem, co spowoduje, że zyskamy razem z sojusznikiem zwiększone zadawanie obrażeń, szybkostrzelność oraz regenerację zdrowia. 
  • Trzecim drzewkiem Claptrapa jest Fragmented Fragtrap, które daje nam głównie losowe efekty i system programów, które po aktywowaniu się wzmacniają nas przez jakiś czas. Na początku dostajemy program, który losowo wybiera typy broni, do których zyskujemy szybkostrzelność, prędkość przeładowania, ale broń, która nie została wybrana będzie zadawała mniejsze obrażenia. Ulepszymy też zdolność do otrzymywania trafień krytycznych za otrzymane obrażenia, a także kolejny program, który wybiera tarczę lub zdrowie i ulepsza ten atrybut, jego pojemność i regenerację kosztem zmniejszonych zadawanych obrażeń. Kolejne poziomy pozwalają zwiększyć statystyki podczas walki o życie oraz zwiększyć celność podczas otrzymywania obrażeń, a także dają kolejny program, który losowo zwiększa statystyki walki w zwarciu, ale zmniejsza obrażenia broni dystansowej. Jakby wszystkiego było mało to jest też ulepszenie, które kilkukrotnie zwiększa bonusy i kary programu, który wylosujemy, a także dostajemy nowy pakiet umiejętności aktywnej (powoduje on, że jednen strzał zużyje całą amunicję z magazynka, odrzuci nas do tyłu i zada duże obrażenia, efekt dotyczy też sojuszników). Drzewko dalej oferuje nam zwiększenie obrażeń granatów oraz wyższe obrażenia i prędkość ruchu po zabójstwie, a także kolejny program, który wybiera jeden żywioł, którego obrażenia będą zwiększone, jednocześnie zmniejszając obrażenia pozostałych, a kiedy stracimy tarczę, lub zdrowie uwolnimy wybuch z efektem wylosowanego elementu. Kolejne ulepszenia dają nam bonusy do walki wręcz i zwiększanie jej statystyk, a ostatnie ulepszenie powoduje, że każdy kolejny wylosowany program powoduje emisję tęczowej novy, która zadaje obrażenia ze wszystkich żywiołów na raz i odblokowuje ostatni już pakiet umiejętności aktywnej (powoduje pojawienie się kuli dyskotekowej nad naszą głową, która strzela laserami z różnymi efektami w przeciwników. 

  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  4 years ago

  W DLC dostajemy dwie ciekawe postacie, którymi możemy zagrać. Posiadają one wyjątkowe umiejętności i można nimi grać zarówno samodzielnie, jak i w kooperacji. Nie zmienia się jednak to, że każdy Łowca posiada umiejętność aktywną i drzewka rozwoju. W kolejnym artykule umieszczę Claptrapa, ponieważ jego mechaniki są o wiele bardziej skomplikowane.


  TGvkX7sLwzVjB3NnfCXQyubuRYY9Bo.jpg

  Jack – The Doppelganger - jego umiejętność Expendable Assets polega na przywołaniu dwóch kopii Jacka, którzy pomagają mu w walce, strzelając laserami, mają oni wytrzymałość, ale potrafią się odradzać. 

  • Hero of This Story to pierwsze jego drzewo umiejętności, koncentruje się na ulepszeniu ofensywy i defensywy jego samego oraz jego klonów. Podstawowe ulepszenia powodują, że zabójstwa przeciwników wydłużają czas działania umiejętności aktywnej oraz zwiększają ilość zdrowia Jacka oraz przywoływanych kopii, dodatkowo czym dłużej klon żyje, tym więcej będzie zadawał obrażeń. Kolejne ulepszenia zwiększają magazynki wszystkich broni w zależności od ilości brakujących granatów, nadajemy też naszym klonom tarczę w ilości takiej jak nasza, a także dostajemy leczenie za każde ich zabójstwo, a także stacki pozwalające oszczędzać granaty. Mamy tutaj również możliwość wypowiadania przez Jacka specjalnych kwestii, ale ulepszenie to nic nam nie daje w rozgrywce. Dalsze poziomy pozwalają zwiększyć statystki tarczy, możemy rozkazać klonom rzucenie granatu oraz wystrzelenie przez nich specjalnego pocisku korodującego przeciwnika. Ostatnie ulepszenia powodują zwiększenie regeneracji przy niskim stanie zdrowia oraz zwiększenie odporności po otrzymaniu obrażeń, na końcu możemy odblokować lepszą wersję naszego klona, ze zwiększonym zdrowiem, obrażeniami i specjalnym atakiem, dodatkowo każdy kolejny klon może zostać losowo ulepszony. 
  • Greater Good jest kolejnym drzewkiem Jacka, skupiającym się na ulepszaniu umiejętności aktywnej i wsparciu drużyny. Na początku ulepszamy obrażenia na przeciwnikach z niskim stanem zdrowia oraz za każdą śmerć klona zyskujemy stack, zwiększający obrażenia. Za zabijanie zyskujemy też wyższe obrażenia zwykłe oraz krytyczne, można zamienić broń klonów na shotgun, a każdy sojusznik w trybie Walki O Życie daje nam regenerację zdrowia, a w następny, ulepszeniu dostajemy za to stacki dające nam też premię do szybkostrzelności i szybkości przeładowania. Ulepszenia dalszego poziomu pozwalają nam dostawać jeszcze więcej stacków zwiększających nasze statystyki oraz klony wybuchające w momencie śmierci. Dalej możemy jeszcze bardziej zwiększać nasze obrażenia i szybkostrzelność oraz celność i szybkość przeładowania za każdego zabitego przeciwnika, ciekawą możliwością jest też, przekazywanie części obrażeń z nas samych na nasze klony. Ostatnie ulepszenie działa tak, że każdy umierający klon liczy się jak zabójstwo, dając nam wzmocnienia i Second Wind podczas WalkI O Życie. 
  • Trzecie drzewko to Free Enterprise, polega ono na uzyskiwaniu bonusów ze zmiany broni podczas walki. Zwiększymy tutaj szybkość wymiany broi oraz dostaniemy stacki za zamianę broni, które zwiększą szybkostrzelność. Kolejne ulepszenia powodują zadanie obrażeń wybuchowych atakując jednego przeciwnika z różnych broni oraz szansę na przeładowanie wszystkich broni po rzuceniu granatu. Ciekawe jest ulepszenie, które zwiększa nasze obrażenia za zbieranie pieniędzy, utrzymuje się ono aż do śmierci lub wydania kasy. Mamy możliwość zamiany ataku wręcz na strzał laserem oraz zwiększanie szybkostrzelności przy mniejszej ilości amunicji w magazynku. Końcowe ulepszenia powodują, że po zabójstwach mamy szansę na nie zużycie amunicji, a także regenerację zdrowia dla nas i sojuszników, zależną od tego, jak niski jego poziom mamy. Ostatnie ulepszenie daje nam efekt zależny od tego jakiego pistoletu przed chwilą używaliśmy, efekt zależy jest od tego jakiej firmy broni użyliśmy.  

  wENx7uG568ddzBXY6yvcEku1VIfjkm.jpg

  Aurelia – The Baroness - jej umiejętność aktywna to Cold As Ice pozwalające wysłać lodowy kryształ przywiązujący się do przeciwników i zadający im obrażenia od lodu. 

  • Jej pierwszym drzewkiem jest The Huntress, skupia się na bonusach za strzelanie. Ulepszymy tutaj obrażenia krytyczne, prędkość celowania, prędkość pocisku i rozmiar magazynków. Można zwiększać obrażenia przy większych odległościach od przeciwnika, a przy nieudanym strzale ze snajperki, dostajemy bonus do szybkostrzelności, celności i szybkości zmiany broni. Zabicie przeciwnika strzałem krytycznym może nam dać dodatkowy pocisk w magazynku. Można jeszcze bardziej ulepszyć obrażenia po nieudanym strzale oraz tworzenie leczącej novy przy trafieniu krytycznym na przeciwniku co zapewni też naszym sojusznikom Second Wind w razie potrzeby. Dalsze ulepszenia zwiększą nasze obrażenia i szybkość przeładowania, kosztem mniejszego magazynku, a także większa prędkość ruchu, szybkość ładowania i obrażenia po wyczerpaniu tarczy lub otrzymaniu ataku wręcz. Na koniec można ulepszyć snajperkę, tak, żeby losowała nam po powiększeniu losowy element nakładany przy strzale oraz emitowała małą novę tego elementu w przypadku trafienia krytycznego. 
  • Drugie drzewko to Cold Money, dające bonusy do zamrożeń i umiejętności aktywnej. Pierwsze ulepszenia dają nam stacki, dające szansę na zamrożenie przeciwnika, a także po otrzymaniu obrażeń przy pełnej tarczy wystrzelimy we wroga lodowy pocisk. Wyższe poziomy ulepszeń pozwalają naszej umiejętności aktywnej odrzucać przeciwników, a także leczenie się przy każdych zadanych obrażeniach od lodu po zabójstwie przeciwnika. Można też spowodować, że lodowy kryształ po aktywowaniu Cold As Ice, będzie emitował lodowe odłamki raniące wrogów obrażeniami od lodu. Można też spowodować przyciąganie przeciwników przez kryształ oraz zwiększenie obrażeń krytycznych. Gdy stracimy tarczę lub zostaniemy zaatakowani atakiem z bliska emitujemy lodowy wybuch zamrażający część wrogów. Ostatnie ulepszenie powoduje, że po zabiciu wroga, każdy element żywiołu na broni dostaje dodatkowo element lodu, a przeciwnik otrzymuje od niego większe obrażenia. 
  • Ostatnie, trzecie drzewko koncentruje się na wzmocnionym działaniu z sojusznikami. Z jednym z sojuszników można zawiązać umowę, po czym stanie się naszym sługą i zyska dodatkową pojemność tarczy, szybkość przeładowania, którą również dostajemy my. Kolejne ulepszenia działają na nas oraz na sługę zwiększając maksymalne zdrowie oraz tarczę, a także przywracając tarczę sługi po zabójstwie. Można też ulepszyć obrażenia rzadszych broni. Mamy także możliwość zwiększenia naszych obrażeń i zadania obrażeń od lodu, jeśli zaatakujemy przeciwnika, który wcześniej był atakowany przez naszego sługę. Dalej zwiększymy statystyki broni, które nie zawierają innych elementów niż lód, a także wzajemne leczenie z naszym sługą za zabijanie przeciwników. Końcowe ulepszenia pozwolą nam zwiększać statystyki przy niskim poziomie zdrowia oraz dadzą naszemu słudze ulepszony atak na wrogach, którzy atakują nas w zwarciu. Ostatnie ulepszenie w tym drzewku daje nam nowy atak w zwarciu, który odrzuca przeciwników i zadaje obrażenia od lodu kosztem czasu odnowienia. 

  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  completed a quest from War Thunder.
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  completed a quest from War Thunder.
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  A user and tomek252_YT are friends now
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  Reached 5 level
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  completed a quest from Crossout.
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  completed a quest from Crossout.
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  completed a quest from Crossout.
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  A user and KiszonyJohny are friends now
  4 years ago
  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  Commented subject Dwie strony artykułów.
  4 years ago

  Co do błędów mi też one bardzo przeszkadzają, ale jednocześnie najłatwiej jest to poprawić używając procesorów tekstu, przykładowo Microsoft Word. Oczywiście stosowanie akapitów, punktorów, numeracji pogrubień i tym podobnych sprawia, że tekst jest o wiele czytelniejszy. Przydatna też jest jakaś selekcja materiału, żeby nie rozpisywać się nad czymś, co nie jest istotne w danym temacie. Ja osobiście też nie przepadam za nadmiarem kolokwializmów i różnych potocznych określeń.

  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  4 years ago

  W takim razie będę jeszcze próbował dodać pozostałe części, jak nie przejdzie poproszę o dodanie ich też na forum.

  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  4 years ago

  Ciekawa sprawa, na początku napisałem do supportu, że mi odrzuca wszyskie artykuły, więc postanowili jeden z nich wrzucić na forum. I tyle, artykuły ani nie są wszystkie bo się ze sobą łączą, a wstawiony na forum jest jeden, już nie wspominam o tym że nie chodziło mi o wstawianie ich na forum. Nie wiem już co mam robić, wysyłać dalej nie ma co, bo teraz nic dziwnego że spam jak już jest wstawiony raz, a pozostałe też nie ma sensu wstawiać jak są dalszą częścią.

  Escowatt badge
  Escowatt avatar
  4 years ago

  Nie prosiłem o umieszczanie tego na forum ...
  Kompletnie nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi

  Recently played

  Forge of Empires

  One of the best browser strategy games. Our city is developed since time immemorial, since the Stone Age. Starting with a pure plot of land used for our own village, we have to expand in order to create our own empire. An amazing aspect of the game is the fact, that the time is passing, so the era are changing as well. In this w...

  +2500 +5500
  Soul Gems
  badge

  War Thunder

  When we see the popularity of World of Tanks, we should certainly consider whether games with similar themes and mechanics can stand a chance against the famous publisher. Well, they can. And not only stand a chance, because this game named “War Thunder” beats WoT in many ways.In the beginning, we can select the type of unit. In...

  Hero Zero

  Batman, Ironman, Spiderman. Would you like to be just like them? Well, now it is possible! Make your own character and slowly, advance your goal. At the beginning, you’ll be doing missions in your neighborhood, just some mere trivialities like chasing away some nagging kids or searching a catnip for your neighbor’s k...

  World of Warships

  Become a Commander and plunge into global naval history!The World of Warships fleet features over 200 ships, dating back to the First and Second World Wars. Find out which warship type suits you best, and amass a navy of your own.Choose the flag you want to sail under. In WoWs, you can pick from the world's leading naval forces....

  CrossFire

  CrossFire is a MMOFPS game including some typical features for this kind of game like a rank and funds system. The game offers four modes of great playability: Team Deathmatch, Search & Destroy, Elimination and Ghost Mode, each of them using their own, unique maps.Besides experience points, for each match we’re also receivin...

  Crossout

  Crossout is a MMO action game based in a post-apocalyptic world. It has been developed by the creators of the famous War Thunder and brings to us a completely refreshed gameplay on somewhat different terms.If you think Crossout is an other clone of the Wargaming games or War Thunder, then this will bring you a pleasant surprise ...

  Friends (12)

  Forum activity

  Thread list

  Best comments